WYBORY WŁADZ KOŁA PZW ,,RAWKA,, 2017 ROK


W dniu 08.01.2017 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze w Naszym Kole.W zebraniu udział wzięło 28 Członków Koła.Gościliśmy też przedstawiciela Zarządu Okręgu kol.Jerzego Trzecieckiego,który czynnie uczestniczył w zebraniu wyjaśniając sprawy ,które interesowały wędkarzy a są w kompetencji Zarządu Okręgu PZW.

Członkowie ustępującego Zarządu Koła przedstawili protokóły ze swojej działalności za rok 2016 oraz za działalność z całej swojej czteroletniej kadencji.

W dyskusji omawiano interesujące wędkarzy zagadnienia związane z Naszymi wodami miedzy innymi temat zarybiania zbiornika Tatar Górny,który od kilku lat nie jest zarybiany.Temat zarybiania był bardzo burzliwym zagadnieniem gdyż przepisy jakie wprowadził Zarząd Okręgu dały nam bardzo niewielką ilość narybku.W tej kwestii zabrał też głos przedstawiciel Okręgu.  

Następnym ,tym razem przyjemnym punktem zebrania było wręczenie odznaczeń i pucharów dla wędkarzy,którzy czynnie brali udział w zawodach na szczeblu Okręgu.Kolega Jerzy Trzeciecki w imieniu Z.O.PZW w Skierniewicach wręczył Złotą Odznakę PZW koledze Ołtarzewskiemu Tadeuszowi.

Koleżanka Jadwiga Bińkowska została nagrodzona pucharami za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji Wędkarz Roku oraz za pierwsze miejsce w klasyfikacji Grand Prix Okręgu za 2016 rok.

Kolega Robert Grzyb również został nagrodzony pucharami za bardzo dobre wyniki w Klasyfikacji Wędkarz Roku oraz w Grand Prix.Zarząd Koła nagrodził też Roberta za godne reprezentowanie Okręgu na Mistrzostwach Polski.

Po przerwie przystąpiono do wyborów.Wędkarze zgłaszali kandydatów do władz Koła na lata 2017-2020.

Po przyjęciu kandydatów odbyło się jawne głosowanie.Okazało się,że Zarząd Koła na kolejną kadencję pozostał bez zmian.

Wszystkie sprawy dotyczące działalności Koła ,,RAWKA,, wędkarze pozostawili w kompetencji Zarządu.

Przedstawię władze Naszego Koła 


ANDRZEJ BEDNAREK-PREZES

ADAM POPIELSKI-V-CE PREZES

ADAM GRZYB-V-CE PREZES d/s SPORTU

JERZY PACHO-SEKRETARZ

PIOTR FLOREK-GOSPODARZ KOŁA

ADAM SUDAKOWSKI-SKARBNIK

MAREK LEWKOWSKI-CZŁONEK ZARZĄDU

ADAM OŁTARZEWSKI -CZŁONEK ZARZĄDU d/s GOSPODARCZYCH

RAFAŁ ŁUCZYŃSKI-CZŁONEK ZARZĄDU d/s SPORTU


Chcę też poinformować chętnych do wstąpienia do PZW,że można zgłosić się do kol.Sudakowskiego,który jest też w Komisji Egzaminacyjnej i pokieruje w załatwieniu wszystkich formalności.Adres ( sklep zoologiczno- wędkarski ul Kościuszki).


Pozostaje mi tylko życzyć Zarządowi owocnej kadencji i oby nie było gorzej nad Naszymi wodami.


 


0
Oceń
(0 głosów)

 

WYBORY WŁADZ KOŁA PZW ,,RAWKA,, 2017 ROK - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł