Wybory Władz w Kole PZW Miasto Kętrzyn 2014

/ 6 komentarzy / 2 zdjęć


Chciał bym poinformować członków koła PZW Miasto Kętrzyn że w dniu 5 października 2014r, o godz 9,00 (II termin 9,30), dobędzie się w siedzibie koła Nadzwyczajne Zebranie członków. Którego celem będzie wybór nowych władz koła.

Porządek obrad;
1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego zgromadzenia,zastepcy i sekretarza.
3. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia porządku i regulaminu obrad.
4. Wybór komisji;
-mandatowej
-wyborczej
-skrutacyjnej
-uchwał i wniosków
5. Wystąpienie zaproszonych gości
6. Rozpoczęcie wyborów; ustalenie sposobu głosowania (tajne bądź jawne)
-ustalenie składu liczbowego władz i organów koła
-wybory prezesa koła i ogłoszenie wyników
-wystąpienie wybranego prezesa
-wybory władz i organów koła, i ogłoszenie wyników.
- wybory delegatów ich zastępców na zjazd okręgowy.
7. Podjecie uchwał i wniosków.
8. Przyjęcie protokołu komisji uchwał i wniosków.
9 Zakończenie zebrania.

Prosi się o zabranie legitymacji członkowskiej PZW celem potwierdzenia swojej przynależności do koła, oraz potwierdzenia opłacenia składki członkowskiej. Bez tego dokumentu członek będzie pozbawiony możliwości głosowania jak i kandydowania do zarządu koła.

Ps.
Drodzy członkowie Koła PZW Miasto Ketrzyn. Nazywam się Artur Sadłowski i zamierzam w tych wyborach kandydować na prezesa koła bądź członka zarządu koła.
Gdyż zależy mi na dobru członków koła jak i naszych łowisk w powiecie kętrzyńskim. Moim celem jest ułatwienie korzystania nam z łowisk, poprzez budowę kładek wędkarskich i do cumowania łódek, oraz slipów do wodowania łódek. Pragnę też zadbać o możliwość dojazdu wędkarzy do samego łowiska i zaparkowania swoich środków transportu. W okręgu godnie was reprezentować i walczyć o przyzwoite zarybienia naszych wód i poprawę rybostanu. Przy biurze koła umieścić gablotę na ogłoszenia jak i skrzynkę wniosków i zażaleń, które na bieżąco będą rozpatrywane przez zarząd koła na jego najbliższym zebraniu. Utworzyć oficjalna stronę koła w celu lepszego kontaktu z członkami, jak i informowaniu na bieżąco o podjętych uchwałach, czy też przeprowadzanych pracach na łowiskach, takich jak zarybienia czy budowa kładki, ogłoszeniu o organizowaniu zawodów wędkarskich czy innych imprez integracyjnych. Na dzień dzisiejszy jestem członkiem Komisji do spraw młodzieży przy okręgu, jak i instruktorem wędkarstwa. Dlatego myślę o założeniu przy kole szkółki wędkarskiej, by młodzi adepci wędkarstwa mogli podszkolić się podstaw wędkarstwa, jak i zapoznać się z obowiązującymi normami i przepisami. By móc jak najwięcej zrealizować, będę się starać pozyskiwać dodatkowe środki dla koła na jego działalność statutową, od prywatnych sponsorów i firm. (Na początku tego roku miałem możliwość pozyskania dodatkowych środków na pracę z młodzieżą. Prywatny sponsor zaproponował kwotę 3000 i ufundowanie nagród na zorganizowanie piknika rodzinnego w raz za przeprowadzeniem okolicznościowych zawodów wędkarskich. Sponsor proponował datę 28 kwietnia, kiedy to by przebywał w okolicy i sam osobiście wziął udział w tej imprezie integracyjnej. Lecz dzięki dobrodziejstwu i zabiegom naszego prezesa, nie doszło do tego mimo mojej najszerszej chęci). Szkółka ta jeśli była by zarejestrowana otrzymała by też dofinansowanie w kwocie 500 zł od Rady do spraw Młodzieży przy Okręgi PZW Olsztyn, uchwałą z czerwca tego roku.
Poczyniłem też kroki w celu możliwości stawiania pomostów wędkarskich na wodach PZW w powiecie kętrzyńskim. I ustaliłem wszystkie wymagane formalności, jak i ustaliłem że starostwo nie będzie pobierać od nas żadnych opłat rocznych. Tak więc wszystko jest na dobrej drodze byśmy takich pomostów mieli jak najmięcej. Władze naszego powiatu są zainteresowanie rozwojem łowisk tak więc są otwarci na szerszą współpracę z nami.

W razie wszelkich pytań proszę kontaktować się ze mną, po przez konto na wędkuje.pl; http://artur_z_ketrzyna.wedkuje.pl , oraz https://www.facebook.com czy artursadlowski@poczta.fm

Oraz zachęcam do przeczytania;
Apel do członków Koła PZW Miasto Kętrzyn

Z poważaniem; Artur Sadłowski.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Wybory Władz w Kole PZW Miasto Kętrzyn 2014 - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Teraz wszystko w rękach członków koła. To oni zadecydują co dalej. (2014-09-06 07:36)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
No i po zebraniu. Krzyku i narzekań nad wodą pełno. A gdy się ważą losy to żadnego nie ma... [2014-10-07 12:14:] (2014-10-07 12:14)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
No nic zobaczymy co dalej, bo szanse są teraz wyrównane... A jak byście byli to byli byśmy górą... (2014-10-07 12:19)
halski021halski021
0
Jak poszło na zebraniu? (2014-10-20 16:01)
halski021halski021
0
Jak poszło na zebraniu? (2014-10-20 16:01)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Jak poszło? Oj nie pytaj. 10% frekwencji. zamieszanie itd. Przegnałem w jawnym głosowaniu 13 do 10. Choć na początku na byłego podniosło tylko 6 osób. Jedyne w zarządzie się zmieniło, bo było tajne głosowanie. Jestem ja i 4 nowe osoby. Tak więc może coś się zmieni. Napisał bym więcej, ale czekam na ruchy ZO. Bo dalej są dołki podemną kopane.... (2014-11-03 08:22)

skomentuj ten artykuł