Zaloguj się do konta

Wygraj kołowrotek Dragon Enigma FD 530i!

Ogłaszamy konkurs dla członków grupy Dragon. Do zdobycia kołowrotek Dragon Enigma FD 530i. Jak to  zrobić ? Wystarczy popisać się kreatywnością i podzielić się z nami pomysłem na hasło reklamowe dotyczące firmy Dragon.

UWAGA ! Konkurs adresowany jest wyłącznie do osób należących do grupy Dragon na wedkuje.pl.

Jeśli jesteś sympatykiem produktów firmy Dragon, a nie dołączyłeś jeszcze do grupy, możesz zrobić to teraz kliknij tutaj - >Dołącz do grupy< - kliknij tutaj

Hasła reklamowe dodajemy na forum w grupie firmy dragon w tym temacie - Bądź kreatywny i wygraj kołowrotek Dragon Enigma FD 530i!

A zatem - do dzieła ! 
Na zwycięzcę czeka kołowrotek  Dragon Enigma FD 530 i:

Kołowrotek nowej generacji, wyprodukowany przez japońską firmę RYOBI Engineering. Konstrukcja wykonana została według tzw. koncepcji „V” (patent RYOBI), która ma dwie olbrzymie zalety – redukuje masę kołowrotka i optymalizuje kształt szpuli pod kątem zwiększenia jej pojemności. Całość wykonano w technologii CNC, elementy metalowe wycięto mechanicznie na obrabiarkach sterowanych numerycznie, w Systemie Optymalizacji Jakości – QOS.Regulamin:

1. Zgłoszenia do konkursu w formie postów w temacie dotyczącym konkursu, widocznym w grupie Dragon na wedkuje.pl, przyjmujemy od dnia dzisiejszego do 17 listopada (do godz. 23.59 włącznie).
2. UWAGA! Propozycje nadsyłane w trybie innym, niż w pkt. 1 nie będą uwzględniane w konkursie!
3. Jeden uczestnik ma prawo do jednego zgłoszenia.
4. W przypadku zgłoszenia kilku prac przez jednego uczestnika jury konkursowe będzie brało pod uwagę jedynie pierwsze zgłoszenie.
5. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów nie związanych z konkursem, komentujących zgłoszenia, stanowiących formę oceny itp.
6. Wyboru najlepszej pracy dokona redakcja wedkuje.pl oraz przedstawiciel firmy Dragon.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 listopada.

Życzymy przyjemnej zabawy. 

Czytaj więcej