Wygraj udział w profesjonalnej wyprawie - konkurs

/ 12 komentarzy / 3 zdjęć


Wygraj udział w profesjonalnej wyprawie wędkarskiej na Wiśle pod przewodnictwem Mateusza Kalkowskiego. Zapoluj na bolenie, jazie i klenie, sandacze, szczupaki, brzany i sumy pod okiem profesjonalisty. Dowiedz się więcej o rzecznych miejscówki i o tym, jak i na co łowić w danych miejscach. Czekamy na Wasze opisy łowisk zagranicznych dodanych do bazy wedkuje.pl. Na dwóch autorów największej ilości wpisów czeka udział w opisanej wyprawie. Sponsorem konkursu jest firma przewodnicywedkarscy.pl .

Organizatorzy wyprawy tak opisują przygodę, w której wezmą udział dwaj laureaci naszego nowego konkursu:
Miejsce, to Wisła, port początkowy w Warszawie. Wypływamy rano (około godziny 5.00-6.00) z centrum Warszawy i płyniemy w dół Wisły. Zasięg jest ograniczony jedynie czasem wyprawy. Wracamy wieczorem (około godz. 20.00). Będziemy pływali po wielu urozmaiconych miejscach – kamienistych rafach, przelewach, główkach, opaskach, dzikich burtach, odwiedzimy wyspy i przykosy. Głównym celem połowów będą bolenie, jazie i klenie. Ale zapolujemy także na sandacze, szczupaki, brzany i jak się uda to także na sumy. W trakcie wyprawy przewodnik opowie o rzecznych miejscówki, pokaże i doradzi, jak i na co łowić w danych miejscach, na co można liczyć w danych miejscach i jak prawidłowo ustawić łódź.
Przed wyprawą istnieje możliwość porozmawiania z przewodnikiem w sprawach dotyczących np. sprzętu (oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w sklepie „Goldfish” ul. Łukowska 30.). Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. W ciągu dnia istnieje możliwość rozpalenia ogniska i pieczenia kiełbasek. Do dyspozycji mamy wiślane pychówki. Są to bezpieczne i wygodne łodzie wyposażone w silniki spalinowe 25 KM i 10 KM. Co należy zabrać, poza sprzętem wędkarskim (istnieje możliwość jego wypożyczenia)?
- wyżywienie oraz napoje.
- nieprzemakalne ubranie i buty


UWAGA - Podczas łowienia z naszymi przewodnikami obowiązuje metoda złów i wypuść (Catch&Realese) wobec wszystkich złowionych ryb. Po wyprawie uczestnicy otrzymają pamiątkowe zdjęcia.


Co należy zrobić, aby mieć szansę na udział w wyprawie? Wystarczy w trakcie trwania rywalizacji dodać jak największą ilość opisów łowisk zagranicznych do bazy wedkuje.pl.

Jak dodać łowisko na wedkuje.pl:
- w pierwszej kolejności musisz się zalogować - załóż konto
- następnie założyć blog - wystarczy po zalogowaniu kliknąć na czerwony guzik „Dodaj bloga”
- następnie po zalogowaniu rozwinąć guzik „mój profil” i kliknąć na guzik 'dodaj' znajdujący się w polu łowiska.

Na zwycięzców czekają:

I miejsce - udział w wyprawie na Wiśle z udziałem przewodnika Mateusza Kalkowskiego

II miejsce - udział w wyprawie na Wiśle z udziałem przewodnika Mateusza KalkowskiegoIII miejsce - gadżety wedkuje.pl + Sportcarp Carp Box System

IV miejsce - gadżety wedkuje.pl + Sportcarp Carp Box System
Zobacz relacje z wypraw przewodników:
Wyprawa grupowa
Piękny boleń z Wisły
Wielkie jazie
Ogromne klenieRegulamin konkursu:
1. Opisy łowisk zagranicznych dodanych na wedkuje.pl przyjmujemy od dziś do 17 lipca godz. 23.59 włącznie.
2. Łowiska zamieszczamy w blogach w formie opisów łowisk, a nie tekstów. Opis musi liczyć co najmniej 700 znaków oraz posiadać co najmniej jedno zdjęcie. Opisy nie spełniające powyższych parametrów nie będą uwzględniane w konkursie. UWAGA! Kopiowanie tekstów jest zabronione pod groźbą natychmiastowego usunięcia tekstu i użytkownika z konkursu.
3. Tryb zgłaszania prac na konkurs:
3.1. Wprowadzamy łowisko na wedkuje.pl
3.2. Link do opisu łowiska umieszczamy w treści wiadomości wysyłanej do redakcji.
3.3. Aby wysłać wiadomość do redakcji wystarczy wejść w blog: redakcja.wedkuje.pl, a następnie kliknąć na guzik: „napisz do mnie”.
4. Opisy łowisk wysyłane w trybie innym, niż wskazanym w punkcie 3 nie będą uwzględniane w konkursie.
5. Jeden użytkownik ma możliwość wprowadzenia nieograniczonej liczby łowisk.
6. Łowiska dublujące się będą usuwane, tzn. w bazie pozostanie opis użytkownika, który dodał łowisko w pierwszej kolejności.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 lipca.


Zapraszamy do zabawy!


Sponsorem konkursu jest firma: 


3.3
Oceń
(23 głosów)

 

Wygraj udział w profesjonalnej wyprawie - konkurs - opinie i komentarze

Przemo-77Przemo-77
0
O ja cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagroda główna : wyprawa po Wiśle i to cały dzień !!! Własny sprzęt, wyżywienie i napoje, 7% zniżki na sprzęt wędkarski. Rex Hant może się schować ze swoją Australią. Już zaczynam robić kanapki.
(2011-06-22 12:38)
baloonstylebaloonstyle
0
Hehe Niedługo będą konkursy ze trzeba będzie dopłacać do zabawy :))
Po za tym nie widzę nic ciekawego w Wiśle która zna każdy wędkarzy na swoim odcinku.Może i ja pomyślę nad czymś takim :))

(2011-06-22 14:17)
t12tomt12tom
0
A ja dam piątaka. Chłopaki, Wam się może nie podobać. Ja mam na ten temat inne zdanie. To pierwsza (odkąd pamiętam) naprawdę fajna nagroda. Jeśli przewodnicy (bo tak się tytułują) są naprawdę dobrzy, to może to być niezapomniana wyprawa do końca życia. Są na tym odcinku miejsca, gdzie może paść rekord kraju w kilku gatunkach wymienionych w opisie. Może nawet i wezmę udział w tej zabawie, bo można się w ramach nagrody wiele nauczyć (oczywiście najpierw trzeba błysnąć z opisem, a to nie łatwe).... Jestem za takimi nagrodami w konkursach, jak te dwie pierwsze. Powodzenia Wszystkim.
Tomek
(2011-06-22 14:38)
wujoarekwujoarek
0
osobiscie wolałbym gadżety wetkuje.pl niz wyprawa po wisłe :D (2011-06-22 17:24)
wujoarekwujoarek
0
wedkuje. soryy ;P (2011-06-22 17:25)
mimi127mimi127
0
Z chęcią się wybierzemy z mężem na taką turystyke. (2011-06-22 21:31)
mimi127mimi127
0
Już nie, za dużo wymogów co do konkursu.:). Też łowimy na Wiśle  i chyba by Mąż mnie zabił jak bym kogoś zabrała na Jego łowiska (2011-06-22 21:36)
u?ytkownik23936u?ytkownik23936
0
Pomimo że jestem z konkurencji (dayfishing.pl) to nie zgodzę się krytycznymi opiniami.
1. Mało kto zna dobre (na prawdę dobre) miejsca na Wiśle
2. Mało kto ma dobry sprzęt pływający na Wisłę
3. Mało kto chce zdradzić te dobre miejsca (myślę, że koledzy też najlepszych nie sprzedają ;-) )
No i czym innym jest wędkowanie z brzegu, a czym innym wędkowanie z łodzi.
Większości z Was wydaje się, że jak potraficie na Wiśle wyjąć 2-3kg leszcza na "swoim odcinku" to już "wymiatacie".

Doceniam kolegów z "przewodnicywedkarscy.pl" bo na pewno znają Wisłę dobrze i na pewno lepiej niż ja.

Doceni to też KAŻDY, kto próbował sam powalczyć z królową naszych rzek.
Pozdrawiam.
(2011-06-23 00:00)
kostekmarkostekmar
0
Oczywiście, tylko że..... Takie konkursy na ilość nie dają wymiernego efektu w postaci rzetelnych opisów łowisk, świadczących o gruntownej znajomości akwenu. (2011-06-23 14:45)
krystianwkrystianw
0
Wreszcie ktoś wpadł na fajną nagrodę, szkoda tylko że miejscówki ograniczone są do okolic Wisły i trzeba cały kraj przemierzać... ale i tak brawo za ten pomysł i powodzenia wszystkim :) (2011-06-23 19:57)
krystianwkrystianw
0
Oczywiście okolic Wisły Warszawskiej! ;) (2011-06-23 19:57)
łysy wążłysy wąż
0
Sam pływam po Wiśle ( również w okolicy Warszawy ) i powiem Wam Koledzy, że nie jest łatwo. To piękna, ale i "trudna" rzeka. Czasem połowimy bardzo dobrze, a czasem dwa czy trzy dni mamy bez brania. To nie jest tak, że "sobie wypłyniemy i połapiemy"... Dlatego uważam, że jeśli ktoś zna Wisłę od tylko od strony brzegu, to można powiedzieć że nie zna jej wcale... Heh, ileż lat zazdrościłem właścicielom łódek stojąc na kamiennej opasce... ;-)  Zgodzę się z Kolegą t12tom, że to jedna z atrakcyjniejszych nagród jakie widziałem na wędkuje.pl.

Inną sprawą jest sam konkurs - znowu "idziemy" w ilość, a nie w jakość. Ja poniekąd rozumiem czym kieruje się redakcja przyjmując taką a nie inną formę konkursu, jednak myślę że to właśnie jest powodem takich a nie innych ocen pod wpisem ;-)

P.S. wielki ukłon w stronę Kolegów przewodników za zasadę, iż wszystkie ryby złowione pod ich okiem wracają do wody. Tak trzymać ;-)

pozdr.

(2011-06-25 17:33)

skomentuj ten artykuł