WYGRANA CARP TEAM SOCHACZEW 2011

/ 1 komentarzy / 11 zdjęć


W dniach 14-17.04.2011r. odbyła się III Potyczka Teamów Polskich w miejscowości Pobiedziska woj. wielkopolskie na łowisku Dobro Klasztorne . Do zawodów mogły zgłosić się drużyny z całego kraju , jednak w drodze losowania zakwalifikowało się jedynie 10 drużyn w tym również mało znany CARP TEAM SOCHACZEW. Każdy TEAM składał się z czterech osób i został podzielony na drużyny dwuosobowe. Skład Carp Team Sochaczew to kol. Basior Maciej i Stępień Paweł oraz Spławski Kamil i Bobrowski Piotr. Po trzech dniach zmagań wędkarskich gdzie pogoda była zmienna w ciągu dnia było ciepło, natomiast noce były chłodne nawet do tego stopnia, że rano żyłki były oblodzone, zawody dobiegły końca i ogłoszono wyniki.
Pierwsze miejsce zajął nikomu jeszcze nieznany Carp Team Sochaczew i 6 ryb zaliczonych do punktacji o łącznej wadze 44,9 kg plus 10 punktów premii za największą rybę zawodów jaką złowił
Kol. Basior Maciej o wadze 13,2 kg , oraz za najszybciej złowioną rybę zawodów ( 45 minut po
rozpoczęciu zawodów ) o wadze 4,3 kg ,którą złowił kol. Bobrowski Piotr.

WYNIKI - III Potyczka Teamów Polskich 2011r.

1 – miejsce : CARP TEAM SOCHACZEW (44,9 kg) 6 ryb
2 – miejsce : WIND CARP TEAM (20,8 kg) 3 ryby
3 – miejsce : CARP TEAM LUBOŃ (18,2 kg) 2 ryby
4 – miejsce : DVD CARP ( 16,4 kg) 2 ryby
5 – miejsce : BIG JACK SIEDLCE ( 16,2 kg) 2 ryby
6 – miejsce : WIELKOPOLSKI KLUB KARPIOWY CARPSTRONG ( 13 kg) 1 ryba
7 – miejsce : CARP TEAM SPORT ( 8,3 kg) 1 ryba
8 – miejsce : TEAM CIPRO POLSKA ( 7,3 kg) 1 ryba
9 – miejsce : WARSAW CARP ARMY
10 – miejsce : POBIEDZISKI KLUB KARPIOWY

Carp Team Sochaczew powstał w roku 2007 z inicjatywy dwóch pasjonatów wędkarstwa karpiowego kol. Basiora Macieja oraz Stępnia Pawła którzy wcześniej byli tzw. typowymi wędkarzami wiślanymi. Do nich w następnych latach dołączyli Spławski Kamil oraz mieszkający na stałe w Żyrardowie Bobrowski Piotr. Do roku 2010 głównie wędkowali na terenie naszego zalewu w Boryszewie , ale od ubiegłego roku próbują swych sił na innych akwenach znajdujących się w kraju.
Carp Team Sochaczew mimo , że nie posiada oficjalnego sponsora jak również nie jest finansowany przez PZW posiada własne logo,polary ,czapki i koszulki co ich wyróżnia z spośród innych wędkarzy . W roku 2011 w dniach 10-12 czerwca Carp Team Sochaczew w składzie dwuosobowym (wymóg organizatora zawodów ) Basior Maciej oraz Stępień Paweł wyjeżdża na trzy dni do Janowa Lubelskiego na zawody Potyczki Teamów Wschodnich , natomiast we wrześniu 2011r. w całym czteroosobowym składzie będzie brał udział w Mistrzostwach Polski Karpiarzy w Zdzieszowicach na zbiorniku Staropolanka.


Autor tekstu:
Mariusz Bajurski

 


5
Oceń
(10 głosów)

 

WYGRANA CARP TEAM SOCHACZEW 2011 - opinie i komentarze

JKarpJKarp
0
Cześć Paweł
Powinieneś mnie pamiętać i kojarzyć.
Rozmawialiśmy kiedyś na GG o Chubach :-)
Gratuluję i oby tak dalej.
Janusz JKarp
(2011-05-03 17:22)

skomentuj ten artykuł