Wyjazd nad jez.Zyzdrój Mały dla OSÓB SPOZA Koła 28

/ 5 komentarzy

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy na imprezę wędkarską nad jez.Zyzdrój Mały w Spychowie,w dniach 3-5.06,dla OSÓB SPOZA KOŁA nr 28.
Lista zamknięta będzie w 28 maja.
Informacje dot.imprezy znaleźć można w dwóch postach poniżej/"wyjazd na Zyzdrój Mały-info"/lub telefonicznie 501 622 665.
Osoby nie będące członkami Koła 28 opłacają pełny koszt,wg opcji :
opcja I:uczestniczący w zawodach towarzyskich-
190 zł/autokar,domki,zezwolenia na łowienie,łódka na dwie osoby,"wieczorynka"-pieczony prosiak,kiełbaski,piwo beczkowe/
opcja II :nie łowiący-
140 zł/jw,bez łódek i zezwoleń/
Nie ma możliwości pomniejszenia opłaty dla jadących własnym transportem.Autokar wynajęty i opłacony jest dla całej grupy.
Impreza przeznaczona jest dla max.50-u osób
Z ważnych spraw ,które "umknęły "mi w poprzednich informacjach:
-"Czyżby na sobotę nie było planowane wręczenie laurów spiningistom ...? "
Nie.W niedzielę.Spinningistom i spławikowcom.
" Czy do ciężarków jest dowiązana jakaś linka ?"
Nie.Trzeba samemu przywiązać.Linki zapewnia organizator/vide regulamin/
" Czy jest wyznaczone miejsce do ładowania akumulatorów ?"
Tak.W domkach istnieje instalacja 220 V.
"Do której jest czynny barek ?"
Z doświadczenia wiem,że do ostatniej.
BARDZO WAŻNE !NA JEZIORACH MAZURSKICH OGRANICZONO MOŻLIWOŚĆ NĘCENIA.NA ZYZDROJU MAŁYM-DO 1KG SUCHEJ ZANĘTY
Zapraszamy
Z wędkarskim pozdrowieniem
Marek

 


3
Oceń
(4 głosów)

 

Wedkuje.pl poleca

 

Wyjazd nad jez.Zyzdrój Mały dla OSÓB SPOZA Koła 28 - opinie i komentarze

chudy028chudy028
0

Szczerze mówiąc wolałbym, żeby MARS systematycznie doskonalił swoje umiejętności w zakresie publikowania już za pierwszym podejściem wyczerpujących w treści informacji o zawodach, a koncentrował się na treningu (w ramach udzielania odpowiedzi na pytania zawarte w komentarzach) niby żartobliwych, ale w sumie niepełnych i cokolwiek niefrasobliwych wyjaśnień. Zwłaszcza że uprawiając tego typu wyczyn i nie zachowując należytej ostrożności można wkroczyć w strefę lekceważenia adresata.

Tyle refleksji, a teraz konkrety.

Po niedawnej, prywatnej wizytacji Zyzdrojów (Mały i Wielki) przez naszą kołową ekipę zasłychnąłem, że linki do kotwic mają ok. 3 m długości. Informację tę uznałem za wiarygodną, więc zabieram ze sobą własną linę (a na spławikową niedzielę dodatkowy cały zestaw tj. kotwica + lina). 

Zasłychnąłem także, iż NKK (Najwyższe Kierownictwo Koła) miało pochylić się nad kwestią ewentualnego rozszerzenia ustalonego wcześniej łowiska (Zyzdrój Mały) o część lub całość Zyzdroju Wielkiego, jako że 25. łódek ze spiningistami może na tym niewielkim akwenie skutkować dyskomfortem... Oczekuję zatem rychłego potwierdzenia dokonania ww. zmiany albo dementi.

Przyjeżdżam wcześniej własnym sumptem, a nadal nie wiem od której godziny w piątek 3 czerwca mogę ulokokować swoje rzeczy w domku i spokojnie wypłynąc na rekonesans. Nie uzyskałem również odpowiedzi na pytanie, czy i od kiedy właściciel ośrodka będzie dysponował listą uczestników zawodów Koła Nr 28.

Za tydzień zawody, a ja wciąż nie wiem, jaka będzie ostateczna albo choćby szacunkowa (np. przy frekwencji 75%) odpłatność za udział. Czyżby Organizator nie przygotował wstępnej kalkulacji wyjazdu, która po stronie wpływów zawierałaby maksymalną, sumaryczną kwotę dofinasowania z budżetu Koła i zarazem nieprzekraczalną kwotę odpłatności uczestnika ?! Brak jakichkolwiek informacji w tych sprawach rodzi domniemanie, iz w tym zakresie konstrukcji preliminarza zyzdrojowej wyprawy finansowa twórczość Organizatora nosi znamiona radosnej...

 

(2011-05-27 19:33)
mars28mars28
0
 Wiesz co,Jurku,ja jestem prosty człowiek,który zamarzył sobie,za zgodą WYBORCÓW,działać społecznie w ICH imieniu i w ICH interesie.Jestem tylko zwykłym elektronikiem,który sprzedaje robaki.Nie mam szkoleń w zakresie PR-u,nie znam urzędowej nomenklatury,nie mam szkoleń za pieniądze podatnika,mam wstręt do urzędniczych pism i procedur,gabinetów itd.Postępuję spontanicznie,jak dyktuje mi instynkt i serce.Uczę się działalności społecznej,uczę się ludzi.I mam świadomość,że "istniejąc" na tym forum narażam się na odstrzał.W przeciwieństwie do ,np.Ciebie,który istniejesz tylko jako komentator.Nie ten ,wymarzony" styl,nie ta składnia,literówki,nie te informacje,nie ten poziom i co tam jeszcze.To Cię kręci.Wiem jednak,że informacje ,które niezdarnie przekazuję trafiają do ludzi.Mam tę zaletę/wybacz nieskromność/,że nie obrażam się na ludzi mnie krytykujących.Ale...
 O linkach do ciężarków , w prosty sposób mówi nasz regulamin.Czytanie ze zrozumieniem.
 Zyzdrój Mały,Zyzdrój Duży ?Jest odprawa przed zawodami,będziesz wiedział.
 Przyjechać możesz sobie kiedy chcesz.W/g informacji z  Koła domki wynajęte są na dwie doby.3/4 oraz 4/5 czerwca.Co będziesz robił wcześniej/później/,nie interesuje nikogo .Doba w ośrodku zaczyna się mniej więcej tak samo wszędzie.Nie podałem telefonu do ośrodka ?Jest internet,książka telefoniczna...
 Jeśli oczekujesz "rychłego potwierdzenia dokonania ww. zmiany albo dementi",to nic prostszego,jak zadzwonić do Prezesa Koła.No,ale wtedy foruwicze nie dowiedzieli by się o Twoich działaniach w ich imieniu.
 Piszesz 27 maja a moja informacja z 25.05 mówi wyraźnie o odpłatnościach.Nie jasno ?To przytaczam "jasne"zapytanie :"Brak jakichkolwiek informacji w tych sprawach rodzi domniemanie, iz w tym zakresie konstrukcji preliminarza zyzdrojowej wyprawy finansowa twórczość Organizatora nosi znamiona radosnej..."Fajnie brzmi?Zgadnij z jakiego Klasyka zaczerpnięte ?
 Skoro masz prawo mnie pouczać,ja pozwolę sobie na to samo,w stosunku do Ciebie,cytując niejakiego Stachurę."Zrozum,to ,co powiem,spróbuj to zrozumieć dobrze,jak życzenia najlepsze,te urodzinowe,albo noworoczne ,jeszcze lepsze może..."
 Zejdź między ludzi,Jurku.Hobby,to nie obowiązki.
 Pozdrawiam
Marek
  (2011-05-28 22:43)
Da-beerDa-beer
0
Jurku , tyle krytyki z Twojej strony jest co do pracy koła  , że co raz bardziej się zastanawiam czy nie jest to z Twojej strony początek kampanii wyborczej na miejsce prezesa koła nr.28 ?? Moi koledzy z innych kół , którzy często wchodzą gościnnie na naszą stronę śmieją mi się prosto w twarz widząc non stop Twoje komentarze,pytania itp. Myślę, że powinieneś dać na wstrzymanie,a jeśli aż tak Ci się nie podoba  w naszym kole to nikt na siłę Cię nie będzie trzymał,droga wolna....
(2011-05-30 21:55)
użytkownik1348użytkownik1348
0
Dołączam się do życzeń "Da-beer", wstyd troszkę przed innymi kołami, tym bardzie że jest to stała krytyka jednej dwóch osób. Myślę że inni koledzy powinni na tym forum wypowiedzieć się i poprzeć którąś ze stron. Może jak Kolega "chudy028"którego mam nadzieje kiedyś poznać osobiście, zobaczy że nam sie i tak podoba to trochę zlucuje. Panowie swoje podwórko to chwalić trzeba publicznie, a krytyka proszę bardzo na zebraniach wewnętrznie.
(2011-05-31 08:04)
sebastian-wiewisebastian-wiewi
0
półtorej roku na odpowiedź czekamy-chyba mądrale zatkało-haha (2012-09-11 09:11)

skomentuj ten artykuł

 
Aplikacja