Wymarzone spodniobuty.

/ 1 komentarzy

Dawno dawno temu, parę miesięcy przed rozpoczęciem się konkursu ogłoszonego przez markę PROS zakupiłem kolejne już swoje spodniobuty, jak do tej pory nie miałem szczęścia do takiego sprzętu, poprzednie pękały przecierały się, a mnie trafiał jasny szlak. Tym razem postawiłem na markę reklamowaną na naszym portalu i myślę że się nie zawiodłem bo jak do tej pory sprawują się naprawdę dobrze w porównaniu do innych które już po paru wejściach do wody, stojącej lub płynącej ukazywały swoje słabe miejsca :(.
Dzisiaj zdecydowałem się opisać ten udany zakup chociaż nie przetestowałem ich jeszcze w stu procentach nawet nie zrobiłem żadnych szczególnych zdjęć, ale moje dotychczasowe doświadczenia i doznania z tymi właśnie spodniobutami sprawiły że wystartowałem w konkursie sponsorowanym przez markę PROS i udało mi się wygrać następne tym razem czarne, chyba super mocne spodniobuty.
Kiedy już się nimi nacieszę i odpowiednio przetestuję, na pewno napiszę opinię która jeszcze raz potwierdzi treść hasła które podałem do konkursu bo była to czysta prawda.
Myślę że za parę ładnych lat napiszę jakieś wspomnienie zaczynające się takimi słowami jak dzisiejszy wpis, dawno dawno temu kupiłem i wygrałem spodniobuty i wędkuje w nich do dzisiaj :).

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Wymarzone spodniobuty. - opinie i komentarze

grisza-78grisza-78
0
No i niech Ci służą Rafale jak najdłużej !!!! Pozdro !!!! (2014-09-20 21:14)

skomentuj ten artykuł