WYNIKI - II Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Sklepu Wędkarskiego Barakuda

/ 15 zdjęć


W dniu 04.10.2015r odbyły się II otwarte\r\nzawody spinningowe organizowane przez właściciela sklepu Barakuda pana\r\nKrzysztofa P. mieszczącego się na ul. Sezamkowej w Skarżysku-Kam. na zbiorniku\r\nRejów.

\r\n\r\n

Organizujący zawody pan Krzysztof\r\no 6.30 przywitał przybyłych zawodników oraz przedstawił sędziów zawodów.\r\nSędziowie przedstawili regulamin zawodów zwracając uwagę na ostrożność przy\r\nuwalnianiu ryb a następnie wszyscy ustalili zmianę zakończenia zawodów na\r\n12.00.

\r\n\r\n

Sponsorzy:

\r\n\r\n

- Sklep wędkarski\r\nBarakuda;

\r\n\r\n

- BONITO

\r\n\r\n

- DORADO

\r\n\r\n

- FUX

\r\n\r\n

- KENART

\r\n\r\n

- KRAKUSEK

\r\n\r\n

- PHOENIX

\r\n\r\n

Zapisani zawodnicy byli\r\nwyczytywani kolejno przez pana Krzysztofa i zapraszani po zestaw przynęt spinningowych,\r\nktórymi były woblerki, mikro „gumki” i przypony na drapieżnika.

\r\n\r\n

Po odczytaniu listy obecności\r\nzawodnicy udali się nad linię brzegową zbiornika i o 7.00 rozpoczęto\r\njednoturowe zawody.

\r\n\r\n

Chwilę po 12.00 wszyscy zawodnicy\r\nwspólnie zebrali się w miejscu porannej zbiórki, a w oczekiwaniu na podliczenie\r\npunktacji przez sędziów upiekli kiełbaski nad ogniskiem zjedli przepyszną\r\ngrochówkę przygotowaną przez Game Smaków.

\r\n\r\n

Chwilę przed ogłoszeniem wyników\r\nkorzystając z okazji złożyłem w imieniu swoim oraz wszystkich zawodników\r\nżyczenia urodzinowe, które właśnie w dniu zawodów przypadały panu Krzysztofowi\r\ni wspólnie wszyscy odśpiewaliśmy 100lat.

\r\n\r\n

Wyniki zawodów:

\r\n\r\n

Marcin marszałek     koło Łączna 800 pkt;

\r\n\r\n

Mirosław Czubak    koło\r\nOstrowiec 370 pkt;

\r\n\r\n

Janusz Budziosz    koło\r\nKielce 130 pkt;

\r\n\r\n

Tomasz Łubek          koło Skarżysko 70 pkt;

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

WYNIKI - II Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Sklepu Wędkarskiego Barakuda - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł