Zaloguj się do konta

Wyniki konkurs z okazji 10000 lajków!

Nadszedł czas ogłosić wyniki konkurs z okazji 10000 lajków na Facebooku. Przypominamy, że aby  wziąć udział w konkursie wystarczyło dodać zdjęcie konkursowe do swojej galerii na profilu na wedkuje.pl, lub wybrać zdjęcie ze zdjęć już dodanych tam wcześniej i przesłać na skrzynkę kontaktową redakcji. 

I miejsce jedrzej-piotrow  - kołowrotek York Maverick 5508 + plecionka firmy Robinson 0.12mm 


Atrakcyjny kołowrotek o nienagannej pracy. Rozmiary 2000 i 3000 polecamy metodą spławikowej i lekkiego spinningu, zaś wielkość 5500 do połowów większych okazów szczupaków i sandaczy.

8 łożysk wysokiej jakości

System natychmiastowej blokady biegu wstecznego

Aluminiowa szpula long cast

Mosiężna przekładnia

Korbka typu One touch

Ergonomiczny uchwyt korbki

Prawo/lewostronne mocowanie korbki

Grafitowa szpula zapasowa

II miejsce kamil11269  - kołowrotek Robinson Maxim 308 


ROBINSON MAXIM 208 Ultra nowoczesny kołowrotek z wolnym biegiem szpuli. Znakomity do łowienia karpi, do cięższych łowów gruntowych z dna, na żywca i na martwą rybkę, na morze. grafitowa obudowa i rotor z materiału klasy GR gwarantuje nieodkształcalność ramy nośnej nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Wolny bieg szpuli z hamulcem dostrajającym. Powiększona rolka kabłąka skutecznie zmniejsza możliwość skręcania żyłki. 7 łożysk tocznych zapewnia bezszmerową, super płynną pracę mechanizmów kołowrotka. Multitarczowy, niezawodny hamulec. Przekładnia zębata o zwielokrotnionej trwałości (trudnościeralny stop, numerycznie zaprojektowany kształt zębów) Wytłaczana i dotaczana duralowa szpula z super twardą krawędzią spływu (azotek tytanu) Duralowa, ażurowana szpula  7 japońskich łożysk tocznych  Łożysko oporowe  odkuwana korbka  Hyper mocna przekładnia  Wolny bieg szpuli z precyzerem  komfortowe pokrętło  Zapasowa grafitowa szpula ilość łożysk 7+1, ilość żyłki 175m - 0,25mm , przełożenie 5.14:1 .


III miejsce Rysiiek  -  pudełko wędkarskie + 2 żyłki (spinningowa i gruntowa) + paczka gum 

IV miejsce Headshot  - mata do ważenia ryb + haczyki 

V miejsce Piotros  - dwie żyłki wędkarskie 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. 

UWAGA! Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich  danych  adresowych na priv redakcji w ciągu siedmiu dni. Aby wysłać do nas wiadomość, wystarczy wejść na bloga  redakcja.wedkuje.pl <- , a następnie kliknąć na guzik: ‘napisz’.


Czytaj więcej