Zaloguj się do konta

Wyniki Konkursu dla Grupy Robinson!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu dla członków grupy Robinson. Przypominamy, że aby  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wymyślić krótkie hasło reklamujące i promujące sprzęt firmy Robinson i zamieścić je w formie posta w specjalnie utworzonym, konkursowym temacie. Jeśli  posiadasz sprzęt wędkarski firmy Robinson, interesujesz się tą marką i lubisz ją możesz się w każdej chwili przyłączyć do grupy Robinson i co za tym idzie, mieć możliwość brania udziału w przyszłych konkursach. 

W każdej chwili możesz do niej dołączyć:  Kliknij -> Dołącz do nas

I miejsce – kołowrotek  spinningowy Robinson Blue Point + żyłka Robinson Primera 

Pitbul - " Z tęsknoty za rybą skona - kto nie ma w rękach Robinsona"

Seria doskonałych, uniwersalnych kołowrotków spinningowych. Wysoka jakość poszczególnych elementów, precyzyjny montaż, elegancka stylistyka. Testy przeprowadzone na kilku znanych europejskich łowiskach wykazały z jednej strony wysoką przydatność nowego sprzętu, z drugiej zaś jego znakomitą trwałość.


- Grafitowa obudowa i rotor
- Supertwarda rolka kabłąka
- Aluminiowa szpula
- 4 japońskie łożyska kulkowe nowej generacji, w tym jedno rolkowe
- Bardzo estetyczne wykończenie
- Tylny, multitarczowy hamulec
- Grafitowa szpula zapasowa


II miejsce - Kołowrotek Robinson Carat 303 + wobler Robinson 

arhel -

"W sprzęcie wędkarskim najważniejsze są trzy rzeczy:

- jakość

- jakość

- i jeszcze raz ROBINSON"


Bardzo lekki trzy łożyskowy kołowrotek uniwersalnego przeznaczenia. Ergonomiczny kształt i dobre wyważenie zapewniają komfort w trakcie łowienia. Tylny hamulec, wykonany w technologii WRD, działa niezawodnie w szerokim zakresie siły hamowania. Konstrukcja i szpule wykonano z lekkiego i trwałego grafitu.

- 3 łożyska kulkowe,- Lekka grafitowa konstrukcja, - Przemienna rączka (lewo/prawo), - Multitarczowy mechanizm hamulca, - Grafitowa metalizowana szpula, - Grafitowa szpula zapasowa, - Komputerowo wyważany rotor,
III miejsce - trzy różne przynęty spinningowe Robinson 

musiek93 - "Robinson-to sprzęt jest wspaniały! Na wodne potwory w letnie upały."


 


Czytaj więcej