Zaloguj się do konta

Wyniki konkursu dla członków grupy Daiwa!

Przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzców konkursu dla członków grupy Daiwa. Aby wziąć udział w konkursie, w ystarczyło opisać krótko w jaki sposób użytkujecie sprzęt firmy Daiwa nad wodą. Autorzy najciekawszych opisów zgarniają upominki od firmy Daiwa, między innymi kołowrotki  Sweepfire.  Przystąpcie do grupy Daiwa jeśli jeszcze do tej pory tego nie zrobiliście!

Dzięki przystąpieniu do grupy fanów wędek, kołowrotków, oraz pozostałego sprzętu produkowanego przez firmę Daiwa, uzyskacie możliwość brania czynnego udziału w życiu forum grupy. Co za tym idzie, oprócz śledzenia na bieżąco nowinek i ciekawostek sprzętowych, przynależność do grupy umożliwi branie udziału w konkursach, oraz testach sprzętu, które będą organizowane przez firmę Daiwa w najbliższym czasie. 


Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Daiwa, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!   Grupa firmy Daiwa I miejsce  skunio87  - kołowrotek Daiwa  Sweepfire X 3050 + torba Daiwa

Nowy Sweepfire X z tylnym hamulcem urzeka nie tylko spokojną pracą i perfekcyjnym nawojem. Posiada również mocną aluminiową szpulę, natychmiastową blokadę obrotów wstecznych, precyzyjny tylny hamulec, wygodną rączkę oraz efektowny wygląd. Kolejny znakomity kołowrotek marki Daiwa.

1 stalowe łożysko kulkowe

natychmiastowa blokada obrotów wstecznych INFINITE

precyzyjna regulacja tylnego hamulca

aluminiowa szpula do dalekich rzutów z system antysplątaniowym ABS

nawój Cross Wrap krzyżowe nawijanie linki

rolka prowadząca z systemem zapobiegającym skręcaniu żyłki Twist Buster

sprężyna kabłąka o wydłużonej żywotności 

II miejsce   karolsixsikorskii -  kołowrotek Daiwa  Sweepfire X 2550

III miejsce   batmanek90 - paczka gum Daiwa Tournament 

IV miejsce  majap - czapeczka Daiwa

V miejsce  barrakuda81 -  czapeczka Daiwa

VI miejsce  haja -  czapeczka Cormoran

VII miejsce  pikemeister -  czapeczka Cormoran

VIII miejsce DEMONICZNA -  czapeczka Cormoran

Czytaj więcej