Zaloguj się do konta

Wyniki konkursu sms dla spinningistów!

Do dotychczasowej listy laureatów konkursów sms na wedkuje.pl dołączają dziś kolejne osoby. Czas na ogłoszenie wyników ostatniej rywalizacji, w której nagradzamy 6 osób. Przypomnijmy, że aby mieć szansę na wygraną wystarczyło wysłać sms pod numer 72624 - 2 zł (2,46 z VAT) z odpowiedzią na podane niżej pytanie.

Pytanie konkursowe brzmiało: 

Jaki jest największy zbiornik zaporowy na Mazowszu?

Jeśli uważasz, że:
Zalew Zegrzyński  – wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA1
Zalew Soliński -wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA2
Zalew Klimkówka - wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA3


I miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    669 , a kończącego się na  644

- kołowrotek Quartz FD Pro Spin + wędka Tritium Pike Jig 10-30g (dł. 2.40 m.) 

Precyzja wykonania, najwyższej jakości materiały użyte do budowy oraz nowoczesna konstrukcja sprawiają, że Quartz Pro Spin podobnie jak cała rodzina tych kołowrotków Robinsona bez kompleksów nosi nazwę identyczną jak inne precyzyjne urządzenia cieszące się najwyższą renomą na całym świecie. Dzięki idealnemu spasowaniu wszystkich mechanizmów Quartz Pro Spin pracuje wyjątkowo płynnie. Z najwyższą precyzją komputerowo wyważony rotor, podobnie jak korpus, zbudowany jest z japońskiego grafitu "Reny Mitsubishi". 10 najwyższej klasy łożysk zapewnia pewność pracy i długowieczność tego cacka. 4 wielkości kołowrotka dają możliwość spinningowania odpowiednio lekkimi, średnimi oraz ciężkimi zestawami.
II miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    515 , a kończącego się na  706

- Wędka Robinson Tritium Zander Jig + paczka spinningowych, przynęt gumowych

Łowienie sandaczy z tzw. opadu z łodzi wymaga użycia bardzo szybkiego i mocnego wędziska o akcji szczytowej, a jednocześnie takiego, które nie męczy ręki i daje komfort łowienia przez wiele godzin. Właśnie taką wędką jest Tritium Zander Jig. Jest to typowa sandaczowa wklejanka z wysokim ciężarem wyrzutu. Sandacze na zbiornikach łowimy w opadzie przy wolnym prowadzeniu ciężkiej przynęty, której ruch powinno się kontrolować, a w razie brania błyskawicznie zaciąć.

Taką możliwość daje nam Zander o ciężarze wyrztu 7-35 g i długości 2.25 metra. Może on być z powodzeniem stosowany również do połowów z łódki szczupaków na woblery. Kij o długości 2.7 metra polecany jest do połowów z brzegu. Można nim łowić ciężkimi przynętami, dzięki czemu rzuty mogą być dłuższe.
III miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    600 , a kończącego się na  090

- zestaw przynęt spinningowych

Zestaw woblerów, przynęt silikonowych i jerków, który powinien znaleźć się w asortymencie każdego spinningisty. IV miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    507 , a kończącego się na  501

- Kołowrotek York Volador 3000 + paczka gum

V miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    503 , a kończącego się na  203

- wobler + szczypce wedkarskie

VI  miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    512 , a kończącego się na  836  

- paczka gum + wobler 

Gratulujemy!Czytaj więcej