Zaloguj się do konta

Wyniki konkursu SMS z firmą Robinson!

Do dotychczasowej listy laureatów konkursów sms na wedkuje.pl dołączają dziś kolejne osoby. Czas na ogłoszenie wyników ostatniej rywalizacji, w której nagradzamy 5 osób. Przypomnijmy, że aby mieć szansę na wygraną wystarczyło wysłać  sms pod numer 72624 - 2 zł (2,46 z VAT) z odpowiedzią na podane niżej pytanie. W jakim mieście odbywają się w tym roku największe targi wędkarskie?

Jeśli uważasz, że:
w Poznaniu – wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA1
w Koluszkach -wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA2
w Pruszkowie - wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA3

Chodziło oczywiście o Poznań.

I miejsce -  posiadacz numeru rozpoczynającego się od   515 , a kończącego się na 945

kołowrotek Robinson Worm-Tech + wędka Robinson TRITIUM CAT FISH CAST 3,30 100-350g + plecionka morska 250m

Worm-Tech to bardzo nowoczesna wyjątkowa mocna maszynka przeznaczona do połowów morskich. Jego mosiężna przekładnia ślimakowa i 8 japońskich łożysk doskonale spisywało się w czasie holów dwucyfrowych ryb na testach w Norwegii. Kołowrotek jest tak zaprojektowany, że pomimo dużych gabarytów jest stosunkowo lekki co nie jest bez znaczenia podczas długich morskich połowów. Kształt szpuli zapewnia jej dużą pojemność oraz szybkie schodzenie linki co umożliwia operowanie pilkerami na dużych głębokościach. Kołowrotek ten również sprawdza się bardzo dobrze podczas łowienia gruntowego.

- 4 łożyska - Łożysko oporowe - System wolnej szpuli super bait runner - Komputerowo wyważany rotor - Aluminiowa szpula - Grafitowa szpula zapasowa - Lekka grafitowa konstrukcji - Precyzyjny hamulec - Możliwość przełożenia rączki lewo/prawo - Kabłąk z cienkościennej rurki stalowejII miejsce -  posiadacz numeru rozpoczynającego się od   507 , a kończącego się na 501

wędka Robinson Tritium Feeder 60-180g + zestaw spławików + żyłka karpiowa 300m 

Feeder o ciężarze wyrzutowym 60-180 g, doskonały na rzeki o silnym uciągu wody. Umożliwia stosowanie najcięższych koszyczków zanętowych. Dostępny w dwóch długościach. Lekki węglowy blank o niewielkiej masie - doskonałych parametrach użytkowych (sztywny przy zacięciu, przechodzi w parabolę przy holu i większych obciążeniach). W komplecie dwie wymienne szczytówki (jedna węglowa, jedna szklana). 

Nowa seria wędzisk Tritium to doskonałe połączenie nowoczesności, jakości i bardzo atrakcyjnej ceny. Cała Seria Tritium została zaprojektowana z zastosowaniem bardzo lekkich i wytrzymałych mat grafitowych o module sztywności 36 milionów PSI, z wykorzystaniem technologii HP-Core. System ten, stosowany od lat w najlepszych seriach Robinsona, pozwala na maksymalne wykorzystanie mocy wędzisk poprzez specjalną konstrukcję rdzenia nośnego blanku. Użycie systemu HP-Core w połączeniu z dodatkowym wzmacniającym oplotem z taśmy węglowej, pozwoliło na wyprodukowanie mocnych, mięsistych wędzisk o bardzo dużej odporności mechanicznej, doskonale pracujących pod dużymi obciążeniami, a jednocześnie bardzo lekkich i wygodnych w użyciu.


III miejsce -  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    664 , a kończącego się na  266

kołowrotek Steel Grey 604 + + zestaw żyłek i haczyków + mata YORK

Steelgray to supernowoczesny kołowrotek zarówno dla karpiarzy, jak i gruntowców. Dostępny w dwóch wielkościach, Steelgray wyposażony jest w system wolnej szpuli "super bait runner " z precyzerem, co ułatwia łowienie w każdych warunkach łowiska i praktycznie eliminuje możliwość samoczynnego wyłączenia sprzęgła wolnego biegu. Niezniszczalna przekładnia, odporny na działanie wody hamulec, wygodna korbka. Zastosowane łożyska kulkowe z ceramicznym pokryciem w kapitalny sposób wydłużają żywotność kołowrotka.

- 4 łożyska - Łożysko oporowe - System wolnej szpuli super bait runner - Komputerowo wyważany rotor - Aluminiowa szpula - Grafitowa szpula zapasowa - Lekka grafitowa konstrukcja - Precyzyjny hamulec - Możliwość przełożenia rączki lewo/prawo - Kabłąk z cienkościennej rurki stalowej
miejsce IV -  posiadacz numeru rozpoczynającego się od   601 , a kończącego się na  316

dwie plecionki spinningowe (w dwóch wariantach kolorystycznych) + książka "Spinning" Jacka Kolendowicza 

miejsce V -  posiadacz numeru rozpoczynającego się od    794 , a kończącego się na  424

książka "Wędkarstwo muchowe" Adama Sikory + zestaw żyłek 

Gratulujemy!

Dotychczasowe konkursy sms wedkuje.pl:

Atrakcyjne nagrody w nowym konkursie sms
Majowy konkurs sms
Nowy konkurs sms
Jesienny konkurs sms
Dla fanów karpiowania - konkurs sms
Wrześniowy konkurs sms
Wygraj morski zestaw
Nowy konkurs sms
Wyślij i wygraj – finał
Wakacyjny konkurs sms
Majowy konkurs sms - finał
Prezenty na Wielkanoc rozdane
Wiosenny konkurs sms - wyniki
Nagrody na Dzień Kobiet - wyniki konkursu sms
Walentynkowe prezenty rozdane – konkurs sms
Noworoczne prezenty rozdane – konkurs sms
Mikołajki z Robinsonem zakończone
Sprzęt na jesień rozdany
Sprzęt Shimano i Dragona rozdany
Konkurs sms – zestaw wędkarski przyznany
Kołowrotek Shimano wylosowany
Sprzęt spinningowy Robinson rozdany
Znamy piątkę zwycięzców
Zwycięzcy wyłonieni

Czytaj więcej

Bloger roku 2014!

Wszystkim naszym autorom, którzy publikują swoje teksty na portalu wedkuj…