Wyniki konkursu plastycznego - Młody Wędkarz nad wodą

/ 3 komentarzy / 5 zdjęć


Jak pamiętacie w marcu tego roku Rada do spraw młodzieży przy Okręgu PZW Olsztyn zorganizowała Konkurs Plastyczny pod nazwą "Młody Wędkarz nad wodą". Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych woj. Warmińsko-mazurskiego, zaś prace trzeba było nadesłać do biura okręgu w terminie do 15 maja 2014r.
Dziś 14.05.2014r zebraliśmy się by je ocenić i wyłonić najlepsze z nich. Prace podzieliliśmy na 2 grupy; klasy I-III i IV-VI. Głosowanie było nie jawne i trudne, gdyż wszystkie prace były piękne, i wskazać z nich kilka najlepszych nie było łatwe. Dalego też było trzeba zrobić dogrywkę w której poprzez głosowanie jawne ustaliśmy która praca jest lepsza z tych co dostały tyle samo głosów.
W końcu ustaliliśmy które prace dostaną odpowiednie miejsce, jak też wyróżniliśmy kilka dodatkowych prac.
Poniżej przedstawiam wam zdjęcia z przebiegu oceny prac uczestników konkursu jak i wyłonione najlepsze prace w 2 kategoriach.
Rada od spraw Młodzieży przy ZO PZW Olsztyn dziękuje młodym uczestnikom konkursu. Jak też pragnie pogratulować wszystkim tak wspaniałych prac. I pragnie poinformować że już niedługo zostaną wręczone wam nagrody i wyróżnienia.
Oraz pragnie zaprosić na Zawody wędkarskie spławikowe z okazji Dnia Dziecka organizowane nad jeziorem Długim w Olsztynie dnia 8 czerwca 2014r.

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Wyniki konkursu plastycznego - Młody Wędkarz nad wodą - opinie i komentarze

chudzinachudzina
0
impreza warta pochwały. Ale nie wiadomo jak wygląda to w innych okręgach (2014-05-27 16:30)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Ja opisuję to co dzieje se w moim, i że można. W innych okręgach też jest Rada do spraw młodzieży. Nasza jest młoda i się uczy. A to są nasze początki. I szukamy sponsorów. (2014-05-27 22:57)
Radziko85Radziko85
0
Artur, ty to się lubisz udzielać społecznie. Powodzenia... (2014-06-23 00:13)

skomentuj ten artykuł