Zaloguj się do konta

Wyniki Konkursu z aplikacją wedkuje.pl!

Aplikacja wędkarska Wedkuje.pl pozwala na łatwą komunikację między wędkarzami na łowiskach. Nasze nowatorskie oprogramowanie ma już obecnie prawie 8000 użytkowników! Za pośrednictwem aplikacji można obserwować co i gdzie łowią inni wędkarzy w tym Twoi znajomi za pomocą urządzeń mobilnych. Wszystkie wpisy z aplikacji pojawiają się również na głównej stronie portalu wedkuje.pl Na naszej specjalnej mapieokreślone są pozycje wszystkich zalogowanych i właśnie w tej chwili wędkujących wędkarzy! 

Jesteś na rybach i szukasz sklepów wędkarskich w okolicy ? Zapomniałeś okresów i wymiarów ochronnych ? - Nie martw się Aplikacja wędkarska na telefon wedkuje.pl posiada te wszystkie możliwości. Nasz program wędkarski na Androida jest w pełni zintegrowany z portalem, dzięki czemu będziesz cały czas na bieżąco, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz.

Jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji na swój telefon dowiedz się szczegółów ---> app.wedkuje.pl

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło zalogować się za pomocą smartfonu na łowisku i przesłać krótką informację dotycząca efektów łowienia, oraz zdjęcie. Z przysłanych przez Was wpisów ze zdjęciami wybralismy 3 najciekawsze.

I miejsce - grafikwww

wędka Extera Carp 3,50lb 3,90 

Wędzisko EXTERA CARP to mocne, dobrze wyważone blanki przygotowane do bezpiecznego holu wielkich karpi. 

II miejsce -  wombat

kołowrotek Jaxon SPLENDID RD 200

III miejsce -  jesion1985

czapeczka max, żyłka spinningowa, paczka gum Robinson, atraktor Van Den Eynde

Gratulujemy!

Czytaj więcej