wyniki Memoriału M.Śniatały i A.Żelaznego 24.06.2018
Krzysztof Francik (krzysztof.francik@pl.mahle.com)
2018-06-26
W minioną niedzielę, przy niezbyt dobrej pogodzie odbyła się rywalizacja wędkarzy z okolic Krotoszyna, Ponieca, Rawicza, Miejskiej Górki, Skalmierzyc, Milicza i Osiecznej.
W imprezie uczestniczyło 31 osób w tym kobieta i 3 juniorów.
W załączniku wyniki.
Zestawienie wyników | |||||||||
VI Memoriału M.Śniatały i A.Żelaznego 24.06.2018 r. - Krotoszyn Jez. Odrzykowskie | |||||||||
L.p. | Nazwisko i imię | Koło/Klub | Nr start | Waga | Sektor | ||||
1 | Kołodziejczyk Rafał | Koło Miasto Krotoszyn | 18 | 9130 | A | ||||
2 | Maryjowski Adam | Koło Milicz | 19 | 6960 | B | ||||
3 | Goplarek Przemysław | Koło Górecznik Ostrów | 13 | 7130 | A | ||||
4 | Stanisławski Wojciech | Koło Górecznik Ostrów | 30 | 5970 | B | ||||
5 | Suchorzewski Kamil | Koło Miasto Krotoszyn | 12 | 6960 | A | ||||
6 | Bieganek Bogusław | Koło Miasto Krotoszyn | 31 | 2400 | B | ||||
7 | Borowiec Bartosz | Koło Osieczna | 14 | 6570 | A | ||||
8 | Zawada Dariusz | Koło Balaton Miejska G | 24 | 2370 | B | ||||
9 | Kowalczyk Krzysztof | Klub Joker Pleszew | 12 | 6420 | A | ||||
10 | Białowąs Bartosz | Koło Miejska Górka | 26 | 1360 | B | ||||
11 | Kubasik Michał | Koło Milicz | 15 | 6110 | A | ||||
12 | Motyl Marek | Koło Raszków | 20 | 1250 | B | ||||
13 | Skowroński Józef | Koło ZK Rawicz | 5 | 4680 | A | ||||
14 | Witkowski Michał | Koło Miasto Krotoszyn | 27 | 1160 | B | ||||
15 | Szkudlarek Marek | Koło Miasto Krotoszyn | 16 | 4470 | A | ||||
16 | Młynarczyk Waldemar | Koło Miasto Krotoszyn | 28 | 450 | B | ||||
17 | Woźny Ferdynand | Koło PZL Krotoszyn | 6 | 4370 | A | ||||
18 | Awgul Ireneusz | Koło Miasto Krotoszyn | 25 | 340 | B | ||||
19 | Bielawska Radosława | Koło PZL Krotoszyn | 4 | 3640 | A | ||||
20 | Sobczak Jan | Koło Górecznik Ostrów | 23 | 130 | B | ||||
21 | Kaj Michał | Koło PZL Krotoszyn | 8 | 2940 | A | ||||
22 | Matuszewski Mieczysław | Koło Poniec | 21 | 110 | B | ||||
23 | Majchrzak Filip | Koło Miejska Górka | 7 | 1240 | A | ||||
24 | Kowalczyk Robert | Klub Joker Pleszew | 9 | 750 | A | ||||
25 | Stachowicz Adam | Koło ZK Rawicz | 11 | 270 | A | ||||
26 | Walczak Przemysław | Koło PZL Krotoszyn | 10 | 90 | A | ||||
27 | Janaszczyk Tomsz | Joker Pleszew | 29 | 0 | B | ||||
28 | Mizera Wojciech | Koło Miasto Krotoszyn | 22 | 0 | B | ||||
Klasyfikacja Juniorów | |||||||||
L.p. | Nazwisko i imię | Koło/Klub | Nr start | Waga | Sektor | ||||
1 | Marcianiak Michał | Koło Ceramik Krotoszyn | 1 | 3530 | |||||
2 | Bielawski Kacper | Koło PZL Krotoszyn | 2 | 1590 | |||||
3 | Bielawski Jan | Koło PZL Krotoszyn | 3 | 1510 | |||||
Sędzia Główny: Krzysztof Francik | |||||||||
Sędzia Sekretarz: Rafał Dziergwa | |||||||||
Sędzia Wagowy: Jerzy Misiak | |||||||||