Zaloguj się do konta

Wyniki mikołajkowego konkursu SMS!

Ogłaszamy wyniki mikołajkowego konkursu sms. Na uczestników konkursu, jak zwykle czekały atrakcyjne nagrody – tym razem marki Robinson. Aby mieć szansę na wygraną wystarczyło wysłać sms pod numer 72624 - 2 zł (2,46 z VAT) z odpowiedzią na podane niżej pytanie.  Pytanie konkursowe brzmiało: Jaka rzeka przepływa przez centrum Warszawy?

Jeśli uważasz, że:
Wisła  – wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA1
Narew -wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA2
Bug - wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA3

1 miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od  661 , a kończącego się na  091  - kołowrotek VDE-R Profi 206
Kołowrotek Proffi jest pierwszym kołowrotkiem w linii „Van Den Eynde Robinson  Team”. Jest on doskonałym dopełnieniem najwyższej jakości wyczynowych wędzisk,  koszy i innych akcesoriów projektowanych przez belgijskich mistrzów spławika,  sprzedawanych przez naszą firmę w całej Europie. Jest to doskonały kołowrotek  do metody matchowej. Jest nieduży w rozmiarach, lekki, dzięki licznym wycięciom  w matchowej szpuli i koszu kołowrotka. Ma bardzo ciekawe rozwiązanie rączki  i uchwytu zapewniające trwałe i ergonomiczne użycie. Kołowrotek wyposażony jest  w bardzo precyzyjny przedni hamulec, szeroką rolkę kabłąka i cienkościenny, lekki  kabłąk. Dwie dodatkowe szpule o różnych pojemnościach sprawiają, że kołowrotek  może być wykorzystywany również przez spinningistów.


+ plecionka Sea Fox 0.22 250 metrów

+ żyłka 

+ przynęty sztuczne


2 miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od 503   , a kończącego się na 655  - Kołowrotek York Trend 4000

Kołowrotek, obok którego nie można przejść obojętnie. Wyposażony w dziewięć wysokiej klasy łożysk kulkowych (w tym łożysko OWC), kutą szpulę ze stopu aluminium i mosiężną przekładnię, oddaje wędkarzowi nieocenione zasługi nad woda. Trwały z wyważonym komputerowo rotorem i zastosowanym systemem antysplątaniowym, zapewnia komfortowe łowienie przez wiele lat. Dodatkowo, idealnie spasowany i pokryty specjalną farbą (rubber painting), cieszy nie tylko rękę, ale i oko wędkarza. Polecany do wszystkich metod, począwszy od spinningu, a na ciężkiej gruntówce skończywszy.
+ żyłka spinningowa 


3 miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od 664 , a kończącego się na 266  - York Concorde 2000 

Bardzo dobry kołowrotek z precyzyjnym przednim hamulcem. Dedykowany do połowów spinningowych.

  • 9 łożysk wysokiej jakości
  • Aluminiowa szpula
  • Grafitowa smukła obudowa
  • Wyważony komputerowo rotor
  • System oscylacyjny zapewniający bardzo dobre układanie żyłki
  • Precyzyjny wielostopniowy hamulec
  • Specjalna konstrukcja korpusu zapewniająca komfortowe użytkowanie
  • Prawo lub lewostronny montaż korbki
  • Grafitowa szpula zapasowa


+ żyłka spinningowa


4 miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od 796   , a kończącego się na 161   - Kołowrotek karpiowy Robinson Steel Grey

Steelgray to supernowoczesny kołowrotek zarówno dla karpiarzy, jak i gruntowców. Dostępny w dwóch wielkościach, Steelgray wyposażony jest w system wolnej szpuli "super bait runner " z precyzerem, co ułatwia łowienie w każdych warunkach łowiska i praktycznie eliminuje możliwość samoczynnego wyłączenia sprzęgła wolnego biegu. Niezniszczalna przekładnia, odporny na działanie wody hamulec, wygodna korbka. Zastosowane łożyska kulkowe z ceramicznym pokryciem w kapitalny sposób wydłużają żywotność kołowrotka.


+ dwie żyłki

5 miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od   608 , a kończącego się na   625  - książka "Wędkarstwo rzeczne" Marka Szymańskiego

+ żyłka 

6 miejsce  posiadacz numeru rozpoczynającego się od 725   , a kończącego się na   946  - haczyki + 2 atraktory Marcel Van Den Eynde + zanęta TAJFUN!

Zwycięzcom gratulujemy

Czytaj więcej