Wyniki Mistrzostw Koła "Sira" Sieradz 09.04.2017

/ 4 zdjęć


9.04.2017 roku, na Starorzeczu "Paradzianka" w Sieradzu, odbyła się II tura Mistrzostw Koła "SIRA". W tym roku mistrzostwa rozgrywane były w trzech kategoriach: kobieta, junior i senior.


MISTRZYNIĄ KOŁA "SIRA" SIERADZ NA 2017 ROK W KATEGORII KOBIETA ZOSTAŁA:

JUSTYNA SZELIGA Z WYNIKIEM I+I=II PKT. SEKTOR. I WAGĄ  ŁĄCZNĄ 1410+4730=6140 pkt.


Vice Mistrzynią Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok została:

Jasiukiewicz Katarzyna z wynikiem II+II=IV pkt. sektorowe i wagą łączną 950+1440=2430 pkt.



MISTRZEM KOŁA "SIRA" SIERADZ NA 2017 ROK W KATEGORII JUNIOR ZOSTAŁ:

JANAS ALBERT z wynikiem II+I=III pkt. sektorowe i wagą łączną 1000+810=1810 pkt.


I V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii junior został:

Baranowski Alan z wynikiem I+IV=V pkt. sektorowych i wagą łączną 1080+740=1820 pkt.


II V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii junior został:

Podsiadły Michał z wynikiem III+II=VI pkt. sektorowych i wagą łączną 750+790=1540 pkt.


III V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii junior został:

Sowała Michał z wynikiem IV+III=VII pkt. sektorowych i wagą łączną 720+790=1510 pkt.



MISTRZEM KOŁA "SIRA" SIERADZ NA 2017 ROK W KATEGORII SENIOR ZOSTAŁ:

KŁOŚ WALDEMAR Z WYNIKIEM II+I=III PKT. SEKTOR. I WAGĄ ŁĄCZNĄ 2550+1350=3900 PKT.


I V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii senior został:

MICHALAK WOJCIECH z wynikiem I+II=III pkt. sektorowe i wagą łączną 1990+1270=3260 pkt.


II V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii senior został:

Pawłowski Arkadiusz z wynikiem I+III=IV pkt. sektorowe i wagą łączną 2555+1360=3915 pkt.


III V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii senior został:

Szwed Józef z wynikiem III+II=V pkt. sektorowych i wagą łączną 1840+2240=4080 pkt.


IV V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii senior został:

Mielczarek Piotr z wynikiem II+IV=VI pkt. sektorowych i wagą łączną 1870+1170=3040 pkt.


V V-ce Mistrzem Koła "Sira" Sieradz na 2017 rok w kategorii senior został:

Krawczyk Jacek z wynikiem IV+VI=X pkt. sektorowych i wagą łączną 1730+800=2530 pkt.


7. Ablewski Krzysztof VI+III=IX pkt. sektor.; 940+910=1850 pkt.
8. Frajer Piotr IX(9,5)+I=X(10,5) pkt. sektor; 0+2590=2590 pkt.
9. Gruszczyński Jakub VI(6,5)+IV=X(10,5) pkt. sektor.; 0+870=870 pkt.
10. Szubert Stefan VI(6,5)+V=XI(11,5) pkt. sektor.; 0+890=890 pkt.
11. Kubik Marian V+VII=XII pkt. sektor.; 1650+730=2380 pkt.
12. Podsiadły Robert VII(7,5)+IV(4,5)=XI(12) pkt. sektor.; 730+870=1600 pkt.
13. Kołodziejczyk Arkadiusz V+VIII=XIII pkt. sektor.; 820+0=820 pkt.
14. Krawczyk Paweł VI(6,5)+VI(6,5)=XII(13) pkt sektor.; 0+0=0 pkt.
15. Majewski Zdzisław IX(9,5)+VI(6,5)=XV(16) pkt. sektor.; 0+0=0 pkt.
16. Kaczmarek Michał III+DNS=NKL pkt. sektor.; 1120+DNS= 1120 pkt.
17. Majewski Krystian IV+DNS=NKL pkt. sektor.; 860+DNS= 860 pkt.
18. Mielczarek Tomasz VII(7,5)+DNS=NKL pkt. sektor.; 730+DNS=730 pkt.
19. Leśniczak Henryk VI(6,5)+DNS=NKL pkt. sektor.; 0+DNS=0 pkt.

DNF - nie ukończył zawodów
DNS - nie wystartował w II turze
NKL - nie klasyfikowany

I Tura Sektor A:

1. Michalak Wojciech - 1990 pkt.
2. Mielczarek Piotr - 1870 pkt.
3. Kaczmarek Michał - 1120 pkt.
4. Majewski Krystian - 860 pkt.
5. Kołodziejczyk Arkadiusz - 820 pkt.
6. Szubert Stefan - 0 pkt. (6,5 pkt. sekt.)
6. Gruszczyński Jakub - 0 pkt. (6,5 pkt. sekt.)
6. Krawczyk Paweł - 0 pkt. (6,5 pkt. sekt.)
6. Leśniczak Henryk - 0 pkt. (6,5 pkt. sekt.)

I Tura Sektor B:

1. Pawłowski Arkadiusz - 2555 pkt.
2. Kłoś Waldemar - 2550 pkt.
3. Szwed Józef - 1840 pkt.
4. Krawczyk Jacek - 1730 pkt.
5. Kubik Marian - 1650 pkt.
6. Ablewski Krzysztof - 940 pkt.
7. Mielczarek Tomasz - 730 pkt. (7,5 pkt. sekt.)
7. Podsiadły Robert - 730 pkt. (7,5 pkt. sekt.)
9. Frajer Piotr - 0 pkt. (9,5 pkt. sekt.)
9. Majewski Zdzisław - 0 pkt. (9,5 pkt. sekt.)

II Tura Sektor A:

1. Kłoś Waldemar - 1350 pkt.
2. Michalak Wojciech - 1270 pkt.
3. Ablewski Krzysztof - 910 pkt.
4. Gruszczyński Jakub - 870 pkt. (4,5 pkt. sekt.)
4. Podsiadły Robert - 870 pkt. (4,5 pkt. sekt.)
6. Krawczyk Jacek - 800 pkt.
7. Kubik Marian - 730 pkt.
8. Kołodziejczyk Arkadiusz - 0 pkt.

II Tura Sektor B

1. Frajer Piotr - 2590 pkt.
2. Szwed Józef - 2240 pkt.
3. Pawłowski Arkadiusz - 1360 pkt.
4. Mielczarek Piotr - 1170 pkt.
5. Szubert Stefan - 890 pkt.
6. Krawczyk Paweł - 0 pkt. (6,5 pkt. sekt.)
6. Majewski Zdzisław - 0 pkt. (6,5 pkt. sekt.)

W zawodach wzięło udział: 2 kobiety, 4 juniorów, 19 seniorów w I turze i 15 seniorów w II turze.
W tym roku przewidziane są również nagrody dla najlepszych. O szczegółach poinformuje prezes d.s. sportu Arkadiusz Pawłowski.

Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych! Do zobaczenia na Pucharze Zarządu 21.05.2017.


 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Wyniki Mistrzostw Koła "Sira" Sieradz 09.04.2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł