Zaloguj się do konta

Wyniki MK 2023 Koła Okoń w Goleniowie.

16 kwietnia br. na kanale Odyńca na Dziewokliczu odbyła się II tura zawodów w wędkarstwie spławikowym o Mistrzostwo Koła Nr 14 Okoń w Goleniowie. Ogółem warunki do wędkowania były dobre, rybki chętnie współpracowały z wędkującymi, co widać po uzyskanych wynikach. Zwycięzcą II tury zawodów został Retmańczyk Jacek z wynikiem 14.470 pkt. Drugie miejsce zajął Pabich Daniel, który zdobył 12.900 pkt. Trzeci był Twardy Jacek zdobywca 13.250 pkt. Najlepsi juniorzy to: Wesołowski Kryspin 6.925 pkt., Niepsuj Michał 5.810 pkt.i Banaś Filip 3.825 pkt. Jedyna startująca w zawodach kobieta Banachewicz Teresa zdobyła 7.345 pkt.

Największą rybę płoć o wadze 0,925 kg. złowił Przerwa Zygmunt.

Rywalizacja wśród zawodników była na bardzo wysokim poziomie za co należą się im słowa uznania.

Ostatecznie po dwóch turach Mistrzem Koła Nr 14 „Okoń” na 2023 rok został Retmańczyk Jacek, który zdobył 6 pkt. ( 21.315 mpkt.). Wicemistrzem został Tomczak Kazimierz zdobywca 7 pkt. ( 21.385 mpkt. ). Trzecie miejsce zajął Pabich Daniel, który uzyskał 9 pkt. ( 19.445 mpkt.) i nieznacznie wyprzedził Mądrowskiego Jerzego oraz Twardego Jacka, którzy mieli taką samą ilość punków, lecz przegrali ilością tzw. małych punktów.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary oraz nagrody. Właściciel sklepu wędkarskiego „Tropik – Nasta Nawrot” ufundował nagrodę za największą rybę oraz nagrody rzeczowe dla Mistrzów Koła.

Zwycięzcom gratuluję uzyskanych wyników, a organizatorom i wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za świetnie spędzony wspólnie czas.

Więcej info i zdjęć na fb Koła.

Do zobaczenia nad wodą na kolejnych zawodach.

Opinie (1)

amur tv

Gratulacje dla zwycięzców                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          [2023-05-13 11:35]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.