WYNIKI PODLODOWYCH MISTRZOSTW KOŁA 15.01.2017r

/ 6 zdjęć


              Podobny obraz        W dniu 15.01.2017 roku odbyły się podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła ,,Łowicz".                     Szkoda, że mimo sprzyjającej pogody do zawodów przystąpiło tylko czterech zawodników.                            O godzinie 8.00 na zbiorniku , Mysłaków" rozpoczęła się dwu i pół godzinna rywalizacja.                   Brania ryb były słabe. Łowiono drobną płotkę i okonki, które w większości nie przekraczały               wymiaru ochronnego i z powrotem wracały do wody(przerębla).

  Zawody rozegrano w koleżeńskiej atmosferze i przyjemnie było spędzić to niedzielne         przedpołudnie na wędkowaniu.                                                 

Po dwu i pół godzinnej turze zważono ryby i ogłoszono wyniki.

   Mistrzem koła na 2017 rok został kolega Stolarczyk Tomasz z wynikiem 2020g, drugie miejsce zajął kolega Krawczyk Ryszard z wynikiem 1000g, trzecie miejsce zajął kolega Wróbel Marek z wynikiem 800g, czwarte miejsce przypadło koledze Kołaczyński Józef z wynikiem 545g.                                 Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, oraz nagrodami rzeczowymi.

     Zarząd koła dziękuje wszystkim za udział w zawodach, pomoc w organizacji zawodów i zaprasza na kolejne zawody organizowane przez nasze koło.
  

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

WYNIKI PODLODOWYCH MISTRZOSTW KOŁA 15.01.2017r - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł