Wyniki przynętowego konkursu z firmą Robinson!


Ogłaszamy wyniki konkursu z firmą Robinson! Aby dać sobie szansę na wygraną kołowrotka Robinson JASPER 256 lub zestawu nowych, niezwykle łownych przynęt silikonowych, wystarczyło w kilku zdaniach opisać czym powinna się charakteryzować dobra, spinningowa przynęta silikonowa. Tekst należało zamieścić w formie posta w specjalnym temacie na forum grupy Robinson.

Jeśli jesteś fanem sprzętu firmy Robinson a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!   Grupa firmy Robinson 

I miejsce  barrakuda81 - kołowrotek JASPER 256 miks gum ripper Longinus + żyłka

II miejsce  Artur z Ketrzyna -  miks gum ripper Longinus + żyłka

III miejsce  sandacz999 - miks gum ripper Longinus

IV miejsce  wasiu13 - miks gum ripper Longinus

Specjalna nagroda pocieszenia - żyłka firmy Robinson trafi do  Thunder II

Estetycznie prezentujący się Jasper pracuje płynnie i bezszmerowo dzięki zastosowaniu sześciu wysokiej klasy łożysk kulkowych i doskonałemu spasowaniu wszystkich elementów mechanizmu. Zastosowano również łożysko oporowe, kabłąk z cienkościennej rurki oraz wygodne pokrętło korbki z wysokiej jakości tworzywa. 
Jasper posiada nowoczesny system nawoju linki (idealnie nawija żyłkę i plecionkę), co skutkuje większym zasięgiem podczas łowienia. Kołowrotek polecany jest do wszystkich odmian spinningu oraz do innych metod wymagających finezyjnego, solidnego sprzętu. W komplecie dwie szpule: aluminiowa i grafitowa.


Ripper Longinus wykonany z miękkiej i trwałej gumy o łownej kolorystyce. Trójwymiarowe oczy oraz charakterystyczne łuski i płetwy tworzą doskonałą imitację białej ryby.Tylna część korpusu jest długa i cienka co gwarantuje bezbłędną pracę nawet podczas wolnego prowadzenia.
Struktura gumy zapewnia mu pewne osadzenie na główce jigowej - nie zsuwa się!


Zwycięzcom Gratulujemy!


Prosimy dane kontaktowe przesłać w ciągu 7 dni na naszą pocztę. Aby to zrobić kliknij ---> napisz 

 


4.9
Oceń
(16 głosów)