Zaloguj się do konta

Wyniki wyborów Blogera II i III kwartału

Obywatelki i Obywatele, czas na wyborcze rozstrzygnięcia. My już znamy oficjalne wyniki wyborów… A teraz nadszedł moment, by podzielić się tą wiedzą z Wami drogi Portalowy Elektoracie. Wyniki wyborów na Blogera kwartału portalu wedkuje.pl. Tym razem dublet. Ponieważ zmuszeni byliśmy nieco przesunąć w czasie wiosenny konkurs, dziś mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić dwóch zwycięzców jednocześnie.

Zespół redakcyjny portalu wedkuje.pl wybrał Blogerem kwartału drugiego anno domini 2015, twórcę pierwszego video-bloga wędkarskiego na tym portalu, niezłomnego tropiciela troci, łososi i szczupaków – kolegę Roberta Dwulita, znanego również jako Spear, który wędkuje z kamerą i przyjacielem Romanem i od wielu miesięcy dzieli się z nami kadrami, radami i przemyśleniami ze swych pomorskich eksploracji.

Spear otrzymuje od nas doskonały kij szczupakowy Dragon Express Spin 2.45 oraz solidną plecionkę. 

Kij do lekko – średniego połowu szczupaków, sandaczy, boleni i okoni. Szeroki zakres wyrzutu sprawia, że są to wyjątkowo uniwersalne kije. Doskonałe właściwości rzutowe. Szybka akcja i doskonała transmisja brania gwarantują skuteczne łowienie. Smukły, dynamiczny blank z łączeniem opartym na szpigocie, jednostopkowe gęsto rozmieszczone przelotki oraz dzielona korkowa rękojeść.

---___---


Kwartał trzeci – lato, susza, niżówka w zbiornikach, chimeryczne ryby i duże zmiany na portalu. Ale ciekawych relacji z wypraw i świetnych porad nie brakowało. Wybór nie był łatwy, ale wynik nie mógł być inny. Zresztą Wasze nominacje tylko go potwierdziły. Mamy zaszczyt ogłosić, że Blogerem trzeciego kwartału zostaje wybrany Karwos33 – Paweł Karwowski. Wszechstronny wędkarz z pasją, lekkie pióro i fachowiec w dziedzinie fotografii i filmu, co niedawno udowodnił w filmowym konkursie firmy Graff.Karows33 otrzymuje od nas pokrowiec karpiowy Dragon MEGA BAITS 205 cm. 

Pokrowiec na wędzisko karpiowe Dragon MB. Pokrowce uszyte z bardzo mocnego materiału mieszczące cztery wędziska karpiowe, w tym dwa zestawy z kołowrotkami. Zarówno wędziska jak i kołowrotki są zabezpieczone specjalnymi przegrodami z grubej pianki. Dzięki zapięciom przegród na rzepy wyjmowanie i wkładanie wędzisk jest bardzo łatwe i szybkie. Na zewnętrznej stronie znajdują się trzy kieszenie. Największa pomieści np. rozkładany rod pod, a dwie mniejsze zapinane na zatrzaski wiele drobniejszych akcesoriów. Górna i dolna część pokrowca została wzmocniona sztywnym skóropodobnym materiałem. Pokrowce posiadają piankowy uchwyt na środku, szeroki regulowany pas na ramię i zamki z wygodnymi dużymi zapięciami. W ofercie dwie długości: 190 cm (art. nr 90-01-190) i 205 cm (art. nr 90-01-205).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Obaj panowie wezmą udział w finałowej rozgrywce o tytuł Blogera roku 2015, gdzie spotkają się z Blogerem pierwszego kwartału – czyli Łukaszem Zielińskim – Rogerosem, oraz najlepszym autorem czwartego kwartału tego roku. A ten etap właśnie zaczynamy.

Zwycięzca w każdym kwartale może być tylko jeden, ale chcielibyśmy dodatkowo specjalnie wyróżnić dwoje innych blogerów, o których również Wy, drodzy Portalowicze wspominaliście w swoich nominacjach. Pierwszym jest Ryszard Troncik niezmordowany autor bloga http://rysiek38.wedkuje.pl, może ostatniego już prawdziwego dziennika wędkarskiego na tym portalu.

A drugim wyróżnieniem, chcemy uhonorować blogerkę która pojawiła się latem tego roku i wniosła swoim pisaniem powiew młodości i świeżości, tak ożywczy podczas letnich upałów – Aleksandra Źródelna (http://olazrodelna.wedkuje.pl/).

Wszystkim Autorom piszącym na wedkuje.pl dziękujemy i czekamy na kolejne Wasze teksty. Warto pisać na wedkuje.pl a każdy z Was może tu wygrać. 

Regulamin
1 Wyboru Blogerów Kwartału i Blogera Roku 2015 dokona zespół redakcyjny portalu wedkuje.pl
2 Blogerzy mogą zgłaszać się osobiście lub być zgłaszani przez innych użytkowników portalu wedkuje.pl
3 Wybory blogera drugiego i trzeciego kwartału odbędą się w październiku. Wybory na blogera ostatniego kwartału w styczniu 2016. Aby wziąć w nich udział należy zamieścić na swoim blogu przynajmniej trzy felietony dotyczące wędkarstwa w każdym, konkursowym okresie. Na początku przyszłego sezonu, z pośród czterech finalistów wybierzemy Blogera roku 2015.
4 Udział w finale zapewni zdobycie jednego tytułu Blogera kwartału oraz opublikowanie na swym blogu przynajmniej 12 wpisów w ciągu roku.
5 Minimalna ilość artykułów nie wyklucza napisania większej ilości tekstów. Zaznaczamy jednak, że tak samo jak w roku 2014, pod uwagę bierzemy jakość tekstów, oraz zamieszczonych zdjęć, a nie ilość wpisów.
6 Na początku przyszłego sezonu, z czterech finalistów (Blogerów kwartału) wybierzemy Blogera roku 2015.
7 Pod uwagę brane są tylko autorskie teksty opatrzone autorskimi zdjęciami. Teksty nie mogą być kopiami wpisów z innych stron internetowych.

Opinie (16)

Jakub Woś

Szczere gratulacje dla bloggerów kwartału. Fajne nagrody za Wasz wysiłek. [2015-10-25 22:53]

SVT

Gratulacje. [2015-10-25 23:57]

Spear

Gratuluję koledze Pawłowi i dziękuję redakcji za to wyróżnienie. [2015-10-26 06:42]

krisbeer

Panowie, wielkie gratulacje [2015-10-26 08:04]

Wedkarstwo z Pasja

Myślę, że wybór był trafny. Z chęcią zaglądam na blogi obu Panów. Gratuluję. [2015-10-26 09:07]

w6i6e6

No i gra! Bardzo dobry wybór! Gratuluję kolegom i myślę, że nie tylko w swoim imieniu proszę o więcej :-) [2015-10-26 10:21]

gamer19966

Robert to kiedy jedziemy na rybki :D [2015-10-26 11:28]

Zielan

Gratulacje! Trafny wybór. [2015-10-26 11:54]

rysiek38

Na początek oczywiście szczere gratulacje zwycięzcom i podziękowanie redakcji za wyróżnienie i nie łatwy w końcu wybór. spear tego kijka normalnie zazdroszczę :-) Pozdrawiam wszystkich ! [2015-10-26 16:41]

marciin 2424

Szczere gratulacje dla obu wyróżnionych Panów . Piszcie, nagrywajcie , fotografujcie ,bo fajnie Wam to wychodzi . Pozdrawiam . [2015-10-26 17:50]

karwos33

To ogromne wyróżnienie, serdecznie dziękuję wszystkim za nominację i dobre słowo, to kolejna mobilizacja do pisania lepszych artykułów :) Czysta przyjemność, jeszcze raz dzięki, i gratuluję Robertowi - jego filmy są świetne, wiem że stawanie przed kamerą wymaga nie lada odwagi :) Do zobaczenia w finale, pozdrawiam [2015-10-26 20:45]

rysiek38

karwos - twoja nominacja była oczywista i tu gratki osobiste bo w sumie to niby tylko zabawa ale satysfakcje dać potrafi ,w końcu to miłe jak nasze wypociny są czytane z przyjemnością przez innych no i docenione [2015-10-26 21:11]

Artur z Ketrzyna

Gratulacje całej czwórce. I miłej zabawy w dalszym blogowaniu. [2015-10-26 22:04]

halski021

Gratulacje! [2015-10-27 14:48]

marek-debicki

Gratulacje dla wyróżnionych, jednocześnie wszystkich blogujących, a także czytających nasze wędkarskie \"wypociny\". Wyróżnionym Kolegom należą się wg mojej opinii dodatkowe słowa uznania, za wprowadzanie nowych technik przekazu informacji. Jest to zaiste pracochłonne, ale godne uwagi. Trzymam kciuki za Wszystkich, a zwłaszcza za sportową rywalizację. Pozdrawiam Marek [2015-10-27 20:38]

barrakuda81

Gratulacje dla wszystkich laureatów a dla zwycięzców w szczególności. To dzięki Wam chętniej się tu zagląda.Pozdrawiam. [2015-10-29 10:29]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej