Wyniki wyborów na Prezesa Koła

/ 3 komentarzy                                                                                                                        Koszalin 01.07.2015r.


        
Zarząd Koła PZW nr 26 „ENERGETYK” w Koszalinie ma
zaszczyt powiadomić członków Koła i nie tylko, ze dnia
01.07.2015r. odbyło się nadzwyczajne walne zebranie wyborcze,
mające na celu wybranie nowego Prezesa. W zgromadzeniu wzięło
udział 16 członków naszego Koła i gościnnie z ramienia Zarządu
Okręgu jako nadzór, zaszczycił nas przewodniczący Komisji
Rewizyjnej. Po przeprowadzeniu rutynowych czynności – powołanie
odpowiednich komisji zgodnie ze statutem PZW - przedstawiono
kandydatury. Ostatecznie pozostał jeden kandydat wyrażający zgodę
na kandydowanie i po przeprowadzeniu jawnego głosowania, jakiego
chcieli zebrani, jednogłośnie wybrano nowego Prezesa Koła PZW nr26
„ENERGETYK” w Koszalinie, którym została koleżanka IWONA
BIELAK
. Serdecznie jako Zarząd gratulujemy
koleżance nominacji i jednocześnie liczymy na równie owocną
współpracę jak z poprzednim prezesem, który był zmuszony odejść
wskutek nieuczciwych posunięć niektórych członków Zarządu
Okręgu. Mamy nadzieję że jako Pani Prezes uniknie takich
nieuczciwości poczynań.

                                                                                                                           

Zarząd Koła


 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Wyniki wyborów na Prezesa Koła - opinie i komentarze

sola24sola24
0
Przestań się Panie skarbniku ośmieszać takimi insynuacjami. Prezes Plewa złożył rezygnację z tej funkcji bo musiał, po tym jak został ukarany przez Główny Sąd Koleżeński za swoją właśnie nieuczciwą działalność i pomówienia co do niektórych członków Zarządu Okręgu i samego Prezesa Lewandowskiego. Więc nie rób ludziom w swoim kole wody z mózgu i nie odwracaj kota ogonem. Jak mówi stare przysłowie : kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Spełniło się co do joty. Jak widzę po wynikach głosowania były prezes zdążył jeszcze przed swoim odejściem namaścić na stanowisko Prezesa Koła swoją partnerkę życiową P. Bielak. Bardzo trudno oderwać się jest od ,,koryta''. Nie chce mi się nawet tego komentować. Żenada PS. Nie odpowiadaj na ten post bo nie chcę i nie mam ochoty z Tobą polemizować na ten temat. (2015-07-08 17:06)
muniasmunias
+2
Szanowny Kolego Leszku Solniczku, wpisujący się pod nickiem sola 24, w nawiązaniu do twojego komentarza z dn. 8.07.2015 roku, uprzejmie proszę, abyś przeprosił mnie za pomówienia w tym komentarzu, w szczególności za to, że napisałeś nieprawdę na mój temat, a dotyczącą tego , że : 1. złożyłem rezygnację z funkcji Prezesa "bo musiałem" , po tym , jak zostałem ukarany przez Główny Sąd Koleżeński, gdyż taką rezygnację złożyłem zanim zostałem prawomocnie ukarany, a w ogóle to nie musiałem złożyć takiej rezygnacji , 2. zostałem ukarany za " swoją nieuczciwą działalność i pomówienia co do niektórych członków Zarządu Okręgu i samego Prezesa Lewandowskiego", gdyż nikt i nigdy nie postawił mi tego rodzaju zarzutów i nie zostałem ukarany ani za "nieuczciwą działalność" , ani za "pomówienia kogokolwiek". 3. "namaściłem na stanowisko Prezesa Koła swoją partnerkę życiową P.Bielak" , gdyż wybory na Prezesa Koła nie odbywają się poprzez "namaszczenie kogokolwiek" lecz w trybie demokratycznych wyborów - zgodnie ze Statutem PZW i taka właśnie sytuacja miała miejsce w tym przypadku. Sporządzony komentarz naruszył moje dobra osobiste. Przeprosin oczekuję w formie komentarza na tym portalu internetowym w terminie do dnia 13 lipca 2015 roku. Jednocześnie informuję, że brak przeprosin spowoduje konieczność skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, zarówno karnego, jak i cywilnym, co narazi Ciebie - Kolego Leszku na koszty sądowe oraz zastępstwa prawnego, a nadto będę żądał zasądzenia od Ciebie znacznej kwoty , na wskazany przeze mnie cel społeczny. Z poważaniem Tomasz Plewa (2015-07-10 12:08)
sola24sola24
0
Panie Tomaszu Plewa. Zgodnie z pańskim życzeniem, zamieszczam przeprosiny za napisanie nie do końca sprawdzonych informacji dotyczącej pańskiej osoby w komentarzu z dnia 08.07.2015r, czym mogłem naruszyć Pańskie dobro osobiste choć nie było to moim zamiarem. Leszek Solniczek. (2015-07-12 17:53)

skomentuj ten artykuł