Wyniki zawodów o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj 2010

/ 1 komentarzy / 13 zdjęć


W dniu 20 czerwca na zbiorniku Bojary w Biłgoraju odbyły się otwarte spławikowe zawody wędkarskie o ,,Puchar Wójta Gminy Biłgoraj” oraz dla dzieci i młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej ,,Wakacje z Wędką”. Organizatorami corocznych zawodów są Wójt Gminy Biłgoraj oraz koło PZW ,,Czarna Łada” w Biłgoraju.

Zawody Wędkarskie o ,,Puchar Wójta Gminy Biłgoraj” rozpoczęły się o 5.30 rano zbiórką uczestników oraz losowaniem stanowisk wędkarskich. O 6.00 24 zawodników przystąpiono do łowienia ryb. Połów zakończył się o godzinie 9.30, po czym odbyło się ważenie ryb.

Klasyfikacja.
I miejsce Hubert Bełżek -2400g
II miejsce Grzegorz Matys -1650g
III miejsce Mariusz Gut – 1540g

Wśród złowionych ryb dominowały leszczyki oraz płotki chociaż nie zabrakło też kilku okazałych jazi, złowiono tez niewymiarowe karpie. Zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczyła Sekretarz Gminy Biłgoraj- p. Teresa Różańska, która jednocześnie powitała także kolejnych uczestników i rozpoczęła tym samym zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży ,,Wakacje z Wędką”.

Udział w tych zawodach wzięło 15 dzieci w wieku do 16 lat w III kategoriach wiekowych (I 0- 9 lat, II 10 – 13 lat, III 14-16 lat.). Niestety młodym miłośnikom wędkowania pogoda nie dopisała. Przywitał ich deszcz, który narastał w miarę upływu czasu. W związku z powyższym zawody zakończono wcześniej niż planowano Za udział w zawodach oraz wytrwałość organizatorzy imprezy nagrodzili wszystkich młodych wędkarzy upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Maciej Małek oraz Patryk Jachymek, drugie wywalczył Karol Bełżek, trzecie Damian Sobaszek.

Na zakończenie imprezy sportowej nie zabrakło też ciepłej pizzy ufundowanej przez kawiarnię K-2 w Biłgoraju przy ul Nadstawnej..


Koło PZW 'Czarna Łada'
ul. Armii Kraków 55, 23-400 Biłgoraj


KONTAKT: Sklep STYNKA w Biłgoraju ul. Krzeszowska 33
(od poniedziałku do soboty w godz. 10-17)
skarbnik p. Iwona Gromadzka tel. 605 987 333

 


3.7
Oceń
(17 głosów)

 

Wyniki zawodów o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj 2010 - opinie i komentarze

kazikkazik
0

Widzę że mieliście niezłe płukanie na tych zawodach . Wybierałem się tak na godzinkę , aby porobić zdjęcia , ale tak lało że żona odradziła mi wyjście .

Widzę że niektórym nie podoba się organizowanie takich imprez , bo skąd to zaniżenie oceny . Jeżeli komuś coś nie pasuje to niech napisze , a nie z ukrycia dawać niską ocenę .

 

(2010-06-24 20:27)

skomentuj ten artykuł