Wyniki zawodów spinningowych Koła Okoń Goleniów-2019

/ 10 zdjęć


W niedzielę 5 maja  br.  na jeziorze Rozgwiazda w Świętej odbyły się zawody spinningowe Koła  "Okoń" w Goleniowie. Na zbiórkę wyznaczoną na godzinę 7.00  stawiło się 14 zawodników. Jak zwykle na tego typu zawodach wszyscy uczestnicy traktowani byli jednakowo. Nie było podziału na kategorie, a spinningowanie dozwolone było zarówno z brzegu jak i sprzętu pływającego. Zakończenie rywalizacji wyznaczono na godz.12.00. Wszyscy uczestnicy zawodów korzystali ze sprzętu pływającego wyposażonego w silniki elektryczne i wiosła. Mimo, że pogoda była w miarę sprzyjająca spinningowaniu ryby nie żerowały na tyle intensywnie, aby zadowolić wszystkich wędkujących.
Zawody podobnie jak w zeszłym roku wygrał Adam Salicki, który tym razem złowił szczupaka 72 cm o wadze 2,150 kg. Drugie miejsce zajął Tomasz Miłek szczupakiem 57 cm o wadze 1,300 kg. Trzecie miejsce zajął Roman Skrzypczak, który złowił okonia o wadze 0,280 kg.

Zwycięzcy otrzymali okazałe pamiątkowe puchary oraz dyplomy.
Nad kolejnymi zawodami spinningiści zastanawiali się podczas konsumpcji  ciepłego posiłku przygotowanego przez organizatora zawodów.

Zawody sędziowali Daniel Pabich i Marcin Niepsuj.

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za wspaniałą rywalizację.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Wyniki zawodów spinningowych Koła Okoń Goleniów-2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł