Wyniki zawodów spinningowych Koła Okoń Goleniów

/ 9 zdjęć


W niedzielę 13 października br.  na jeziorze Rozgwiazda w Świętej odbyły się kolejne w tym roku zawody spinningowe Koła  "Okoń" w Goleniowie. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Jak wcześniej informowano nie było podziału na kategorie, a spinningowanie dozwolone było zarówno z brzegu jak i sprzętu pływającego. Wszyscy uczestnicy zawodów korzystali ze sprzętu pływającego wyposażonego w silniki elektryczne i wiosła. Mimo, że pogoda była w miarę sprzyjająca spinningowaniu to ryby nie żerowały na tyle intensywnie, aby   zadowolić wędkujących.
Zawody podobnie jak wiosną wygrał Adam Salicki, który tym razem złowił szczupaka 55 cm o wadze 1,660 kg. Pozostali zawodnicy mieli dużo mniej szczęścia, gdyż nie złowili żadnej ryby. Faktem jest, że złowiony szczupak nie był jedyną rybą, ale niestety w tym dniu dominowały rybki nie mające odpowiedniego wymiaru.

Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar oraz nagrodę rzeczową.
Nad kolejnymi zawodami spinningiści zastanawiali się podczas konsumpcji  ciepłego posiłku przygotowanego przez organizatora zawodów. Analizując wyniki ostatnich zawodów spinningowych okazuje się, że na razie bezkonkurencyjny jest Adam Salicki. Koledzy chcą zmienić jego dobrą passę i oczekują na możliwość   rewanżu jeszcze w tym roku.

Zawody sędziowali Daniel Pabich i Zdzisław Filipowicz.

Zwycięzcy gratuluję, a wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za wspaniałą rywalizację.

 


4.6
Oceń
(7 głosów)

 

Wyniki zawodów spinningowych Koła Okoń Goleniów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł