Wyniki zawodów spinningowych Koła

/ 12 zdjęć


W niedzielę 14 listopada 2021 roku na jeziorze Rozgwiazda w Świętej odbyły się kolejne zawody spinningowe Koła "Okoń" w Goleniowie. Do rywalizacji przystąpiło 19 zawodników. Spinningowanie dozwolone było zarówno z brzegu jak i sprzętu pływającego lecz zdecydowana większość uczestników zawodów korzystała ze sprzętu pływającego. Pogoda była dobra jednak ryby, jak to najczęściej bywa na zawodach nie żerowały na tyle intensywnie, aby zadowolić wędkujących. Złowiono tylko jednego wymiarowego szczupaka, natomiast trochę lepiej było z okoniami.

Zawody wygrał Zdzisław Wysokolski, który złowił szczupaka o wadze 1,28 kg oraz okonia i uzyskał wynik łączny 1860 pkt. Co ciekawe zwycięzca jako jedyny łowił z brzegu.

Drugie miejsce z wynikiem 680 pkt. zajął Roman Skrzypczak.

Trzecie miejsce przypadło Alanowi Ciechanowiczowi, który uzyskując wynik 660 pkt. wyprzedził następnego w kolejności Adama Salickiego o 60 pkt.

Jak zwykle bywa na zawodach spinningowych w tym dniu dominowały ryby nie mające odpowiedniego wymiaru.

Zwycięzcy oprócz pucharów otrzymali ufundowane przez organizatora zawodów nagrody według zajętych miejsc oraz nagrodę specjalną sklepu "Tropik-Nasta Nawrot" w Goleniowie za największą rybę. Największą rybą był oczywiście wspomniany wcześniej szczupak kol. Wysokolskiego. 

Zawody sędziowali Daniel Pabich i Zdzisław Filipowicz.

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za wspaniałą rywalizację.

 


4
Oceń
(7 głosów)

 

Wyniki zawodów spinningowych Koła - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł