WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH O MISTRZOSTWO KOŁA.

/ 5 zdjęć

W dniu 30.04.2017r. nad zalewem w Boryszewie zostały rozegrane zawody o Mistrzostwo Koła w dyscyplinie spławikowej w trzech  kategoriach : seniorzy, młodzież, juniorzy. Podczas zawodów pogoda była zmienna ale obyło się bez deszczu, wiatr wiał z kierunku pn-wsch co sprzyjało wędkarzom biorącym udział w zawodach. Podczas 3 godzinnej tury zawodów dla juniorów Mistrzem Koła został : Hubert Łapczyński z wynikiem 1415pkt. ,                                                                                                                                                                         pierwszym wicemistrzem został Mateusz Jóźwiak 1085pkt.                                                                                                                                                 drugim wicemistrzem Kamil Trzos 665pkt .                                                                                                                                                                               Po czterech godzinach łowienia seniorzy i młodzież mogła zaprezentować złowione ryby podczas zawodów. W kategorii senior Mistrzem na rok 2017 został Marcin Bylinowicz z wynikiem 2915pkt.                                                                                                                                                           pierwszym wicemistrzem został Artur Skrzypkowski-2595pkt.                                                                                                                                                 drugim wicemistrzem został Waldemar Felczak 1310pkt.
4miejsce Bartłomiej Trzos
5miejsce Stanisław Matusiak
6miejsce Mariusz Rojewski
W kategorii młodzież U-25 Mistrzem koła został Adam Kakareko z wynikiem 3105kt                                                                                       . pierwszym wicemistrzem został kol. Michał Jędrzejewski 2680pkt. ,                                                                                                                             drugim wicemistrzem został Mariusz Kęska z wynikiem 2345p.
Na zakończenie zawodów sędzia główny prezes Koła kol. Andrzej Bylinowicz podziękował zawodnikom i sędziom zawodów za przybycie i sportową rywalizajcę. Zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy z rąk prezesów koła tj A. Bylinowicz , M. Panek i R. Nowakowski za zajęte miejsca oraz zostali poczęstowani kiełbasą z grilla.