Wyniki zawodów - zakończenie sezonu Majdan Sopocki 2010

/ 1 komentarzy / 17 zdjęć


Tak jak w poprzednich latach zawody wędkarskie kończące sezon wędkarski Koło PZW „Czarna Łada” w Biłgoraju przeprowadziło na zbiorniku w Majdanie Sopockim. W dniu 17 października przy zimnym wietrze i pochmurnej pogodzie przystąpiło do rywalizacji 41 zawodników.

Zawody rozegrano za zasadach towarzyskich (dowolna technika, 2 wędki, dowolne miejsce na zbiorniku od strony lasu). Strategia przy doborze techniki wędkowania miała zasadnicze znaczenie przy końcowych wynikach. Zawodnicy, którzy nastawili się na połów ryb drapieżnych zawiedli się, bowiem drapieżnik zerował słabo – trafiło się kilka niewymiarowych szczupaczków. Największą rybę zawodów złowił kol. Zbigniew Krupczak, był to jedyny wymiarowy szczupak złowiony przez wędkarzy, ponadto złowiono kilka wymiarowych okoni. Czołowe miejsca zajęli zawodnicy, którzy nastawili się na systematyczne łowienie białej ryby. Płotki żerowały bardzo słabo i zanotowano dużo gorsze wyniki jak w poprzednich latach. Do ważenia tylko 14 zawodników zgłosiło ryby. Zawody trwały do godziny 12.00.

Zawody tak jak w poprzednim roku zaszczycił swą obecnością prezes miejscowego koła.
Po zawodach jak zwykle w trakcie grillowania wymiana doświadczeń wędkarskich.
Zapraszamy członków koła do udziału w sportowej rywalizacji w przyszłym sezonie


Zajęte miejsca/wynik (osoby nagrodzone):
Rywalizacja ogólna
1. Kazimierz Lipiec 3032g
2. Grzegorz Matys 2540g
3. Mariusz Gut 2072g
4. Hubert Bełżek 2042g
5. Jarosław Blicharz 1216g
6. Ryszard Gut 1200g
7. Zbigniew Kupczak 820g(nagroda dodatkowa sponsorowana)
8. Henryk Jargieło 590g (nagroda dodatkowa sponsorowana)

Największy drapieżnik (szczupak 820g) złowiony podczas zawodów przez kol. Zbigniewa Krupczaka został uhonorowany okolicznościowym pucharem, talonem do realizacji w sklepie wędkarskim oraz nagrodą sponsorowaną (wędzisko) . Kolega zajął równocześnie 7 miejsce w rywalizacji ogólnej.

 


4.2
Oceń
(17 głosów)

 

Wyniki zawodów - zakończenie sezonu Majdan Sopocki 2010 - opinie i komentarze

Wloczykij1Wloczykij1
0
nie ma to jak zawody na zakonczenie sezonu w majdanie sopockim, zawsze jest dobry sklad i mila atmosfera. najlepsze zawody Czarnej lady (2013-03-03 19:25)

skomentuj ten artykuł