Wyprawa na rybki do Brzeska

/ 2 komentarzy

Wyprawa na rybki ,za dużym karpiem okazała się pustą siatką poza małymi leszczykami które zaraz wracały do wody. Po 3 godzinnej ciszy, tylko szczupaki biły jak głupie chyba przed burzą.Postanowiłem uzbroić spinningówkę i trochę porzucać za drapieżnikiem .Kilka rzutów i jest mały 48 szczupaczek potem jeszcze jeden ale też mały 37 cm, już chęci odchodziły bo urwałem swoje dobre 2 obrotówki. Założyłem białego twistera i wisi ,wędka się wygięła a szpula na kołowrotku zaczęła się odkręcać tracąc plecionkę. Po chwili z wody wyłonił się piękny sandacz. Po fotce i zmierzeniu go sandacz wrócił w pełnej kondycji do wody.Mierzył 64 cm.Potem jeszcze kilka rzutów ,ale już tylko same zawady .Woda na tych zbiornikach jest piękna chociaż jest dużo zawadów, / pozostawiane pnie drzew wyciętych/.Te zbiorniki to PZW Brzesko -Miasto. Na pewno tam jeszcze wrócę i będę polował na większego zębacza lub sandacza.Pozdrawiam .

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Wyprawa na rybki do Brzeska - opinie i komentarze

RodrykRodryk
0
Piękna rybka. Znakomity spinningista. Wyśmienite preludium. Sezon sandaczowy będzie pełen emocji. Trzymam kciuki za kolejne. (2015-06-01 07:37)
slawekkiel17slawekkiel17
0
Jak to w zyciu bywa, jedziemy na "jedno" dostajemy "cos innego". Wazne zeby sie nad woda dostosowac. Gratulacje i pozdrowienia. Polamania kija nastepnym razem !!! Slawek. (2015-06-02 10:03)

skomentuj ten artykuł