Wyprawa wędkarska - łowienie ryb w Pilicy

/ 5 komentarzy

Witam.

Wczoraj oglądałem prognozę pogody i dzisiaj pogoda miała dopisywać więc z rana spakowałem mój sprzęt spinningowy i wybrałem się nad rzekę Pilicę.

Na początku założyłem mała obrotówkę 00 i trochę porzucałem było kilka drobnych brań lecz nie zdołałem zaciąć poszedłem w dół rzeki zmieniłem przynętę założyłem zestaw na boczny trok i na małym zakolu próbowałem złapać kilka okonków. Pierwszy rzut i czuć że lekko coś uderzyło. Następny rzut i już mamy okonia 26cm oczywiście wrócił do wody. Zatrzymałem się trochę dłużej na tym zakolu i zdołałem złowić jeszcze jednego troszkę większego.

Poszedłem znów w dół rzeki założyłem gumę z nastawieniem że złowię bolenia po kilku rzutach nich poszedłem dalej znów nic więc zrezygnowałem z polowaniem na bolenia i znów założyłem obrotówkę ganiając za kleniami i okonkami po kilku rzutach obrotówką coś uderzyło rzuciłem drugi raz znów coś lekko uderzyło za trzecim razem wycholowałem klenia 42 cm spojrzałem w pudło z zanętami i wybrałem małą wahadłówkę i okazała się ona killerem na okonie. Po jakieś godzinie ryby w ogóle przestały brać więc czas wrócić do domu.

Tak zakończył się mój pobyt nad rzeką Pilicą.

Pozdrawiam ReBeXeRPS: Mój pierwszy blog wiec proszę o wyrozumiałość ;)

 


3.8
Oceń
(16 głosów)

 

Wyprawa wędkarska - łowienie ryb w Pilicy - opinie i komentarze

czapa1414czapa1414
0
Swoją wyprawę mugł byśudokumentować jakimiś zdjęciami tak to troche opowiadanka z neta ;d;d
(2011-04-15 22:05)
czarnypumczarnypum
0
Wyprawa się udała opisik jest i o to chodzi, fakt zdjęcia by się przydały...

(2011-04-17 20:08)
Zbig28Zbig28
0
Chłopie, po coś to pisał ???!!!  Ani to ciekawe, ani pouczające, ani nie ma innych ciekawych wskazówek !
Do tego fragment cyt." ... założyłem gumę, z nadzieją że złowię bolenia...".
Kolego - jeżeli data zamieszczenia tekstu zgadza się z jego wstępem - to świadomie miałeś zamiar ZAKŁUSOWAĆ !!!
No,  chyba że na opisywanym odcinku Pilicy jakimś cudem okres ochronny dla tej ryby jest nie aktualny. Jednak wydaje mi się to mało prawdopodobne.
(2011-04-20 21:21)
SamotnikSamotnik
0
 Począdki są zawsze trudne ale jest ok.  Ważne że się chce !!!!!!!!!!!. Napewno wielu będzie stosować krytykę zamiast podpowiedzieć no ale ...................... ! zawsze są mądrale.!!  Może troche danych o miejscu by się przydało?? Życzę wytrwałości w pisaniu  i Pozdrawiam. (2011-04-23 09:30)
Wloczykij1Wloczykij1
0
na sam poczatek super***** (2013-03-14 17:51)

skomentuj ten artykuł