Zaloguj się do konta

Wyrobisko ZIELONE już wkrótce będzie pod opieką Koła PZW w Leśnej.


Dzięki uprzejmości Burmistrza Leśnej wędkarze już wkrótce będą mogli wędkować na wyrobisku  ,,Zielone,, w Smolniku.


Po ostatnich zapytaniach wędkarzy kierowanych podczas zebrania koła PZW Leśna do Burmistrza Leśnej w sprawie wyrobiska ,,Zielone,, ,  jak się dowiedzieliśmy Burmistrz wyraził zgodę na nieodpłatne użyczenie wody dla wędkarzy. Obecnie trwają pracę nad sporządzeniem umowy i już wkrótce woda zostanie oddana pod opiekę Koła PZW.
- Na pewno na początku nad wodą będzie trzeba  przeprowadzić prace porządkowe aby zapewnić wygodę dojścia do brzegów oraz poprawić estetykę i bezpieczeństwo na tym terenie. Bardzo się cieszę z pomocy jaką Urząd Miejski w Leśnej okazał dla koła. Liczę, że wędkarze docenią to i pomogą w pracach porządkowych ponieważ akwen ten będzie służyć dla nas wszystkich. Później zostaną podjęte pracę nad zarybieniem wody. Wyrobisko ,,Zielone,, na pewno będzie wygodą nie tylko dla młodych adeptów wędkarstwa ale również dla osób starszych dla których dotarcie nad jezioro sprawiało kłopot z powodu znacznej odległości oraz braku środków transportu. W imieniu zarządu koła oraz wędkarzy chcę serdecznie podziękować dla Pana Burmistrza za okazaną pomoc i użyczenie zbiornika skomentował Kazimierz Kwitowski Prezes Koła PZW w Leśnej.

Wędkarze którzy chcieli by pomóc w pracach porządkowych, informacje na temat tych prac oraz terminów ich wykonania będą mogli uzyskać w sklepie Wędkarskim Sandacz w Leśnej oraz Sklepie Wędkarskim U Rekina w Leśnej.
Opinie (1)

DANIELXP

SUPEROWO [2014-03-16 07:54]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej