Wystartował sezon wędkarski 2015 w kole Stegna

/ 38 zdjęć

Wystartował sezon wędkarski

Pierwsze w tym roku zawody dla członków Koła PZW Stegna są już za nami. Rozpoczęcie sezonu odbyło
się przy ujściu rzeki Tugi w okolicach malowniczego Tujska. W zawodach wzięło udział 16 wędkarzy. Były to zawody spławikowe, w których łowiono płocie,krąpie i ukleje. Wędkarze walczyli w różnych kategoriach wiekowych o zaszczytny Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Stegnie. Ów Bank ufundował również wszystkie nagrody i puchary przewidziane dla zwycięskich wędkarzy. W kategorii seniorów wygrał z największą ilością ryb  Julian Jachym, który złowił 4460 g. Drugi miejsce zaś zajął  Tomasz Drzymalski, któremu udało się złowić 3260 g ryb. Trzecie natomiast miejsce na podium otrzymał  Krzysztof Ściuba, który złowił nieznacznie mniej od poprzednika, bo 3080 g. Kolejne miejsca z kolei zdobyli  Marcin Szczuka z wynikiem 3020 g.  Grzegorz Afeltowicz 2940 g oraz  Krzysztof Hildebrand 2860 g. W kategorii natomiast juniorów zwyciężył  Kacper Drzymalski,któremu udało się złowić 3020 g ryb.