Wzdręgi - Słoneczne piękności - film

/ 5 komentarzy

Witam

Problemów była masa, ale w końcu się udało i już jest dostępna pełna wersja zapowiadanego wcześniej filmu o płociach i wzdręgach!

Troszkę więcej gadania, trochę porad, kilka słów o tych pięknych rybkach. Dodatkowo oczywiście fajne rybki, ujęcia podwodne i masa, masa zabawy.

Także życzę miłego oglądania i zapraszam nad wodę :)

Pozdrawiam i połamania
Tomek "Ace" Lewandowski

 


5
Oceń
(15 głosów)

 

Wzdręgi - Słoneczne piękności - film - opinie i komentarze

damiangrzeskowiakdamiangrzeskowiak
0
Dobre filmy ,pozdro. (2013-06-16 11:23)
Cinek321Cinek321
0
Fajny filmik,fajne łowisko i masa brań i ryb.Pozdrawiam (2013-06-16 16:17)
savianosaviano
0
Fajny film, miło się oglądało,ale... na miłość boską Ace! Po co tyle wazeliny!!! Powtarzasz się co chwila (np. piękna, śliczna, etc.) jest to nieco irytujące i brzmi nieco pedalsko. (2013-06-17 06:57)
bosman-b1bosman-b1
0
Tak jak już wcześniej napisał saviano za dużo wazeliny co zdanie to; piękne,śliczne,fantastyczne etc.(to samo słownictwo przy filmiku o czerwcowym szczupaku),ponad to zgodnie z regulaminem PZW paragraf III pkt.5 "... Wędkarz zobowiązany jest posiadać przyrząd do wyjmowania haczyków z pysków ryb. Ryby z haczyka należy uwalniać z zachowaniem maksymalnej ostrożności."-nie jest to pokazane zupełnie tak jak to powinno wyglądać dotyczy to również szczupaków. Niestety Ty tych przyrządów nie używasz(widać na obu filmach) nie jest to dobry przykład dla młodych adeptów wędkarstwa(pomijając fakt na jakich wodach łapałeś). Kolejna sprawa to to że młodym wędkarzom nie udzielasz informacji na jaki sprzęt łapiesz,jakiej zanęty używasz i nie pokazujesz tego jak to robisz(do 10min filmu o wzdręgach jesteś tylko Ty i kilka złapanych rybek),później jest zupełnie dobrze. Popraw te niewielkie mankamenty a twoje filmy będą bardzo ciekawe i pouczające szczególnie dla młodych wędkarzy. Powodzenia. PS. Filmy fajne. (2013-06-18 21:31)
u?ytkownik132079u?ytkownik132079
0
Dla jednych piękny jest różowy pudelek, dla innych czarne bmw, ja uwielbiam rybki. Jeżeli rybki są płytko zahaczone nie ma potrzeby używania szczypiec do odhaczania. Z założenia nie są to filmy informacyjno/instruktażowe. Wszystkie są kręcone na jednym - max dwóch wypadach i to nadal testy nowej kamery. Filmy przeznaczone dla najmłodszych pojawią się na pewno już niedługo, razem z działem "szkółka wędkarska" i raczej tylko tam. Niestety poza najmłodszymi, takie tłumaczenie podstaw znudziło by wszystkich innych. No ale nadal to początki, będzie jeszcze sporo zmian, dzięki i do następnego! (2013-06-19 11:47)

skomentuj ten artykuł