XI edycja zawodów spławikowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie.

/ 37 zdjęć


     W niedzielę 30 lipca br. na zbiorniku małym w Chorzewie odbyły się XI zawody spławikowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. W rywalizacji uczestniczyło 9 czteroosobowych drużyn, a były to reprezentacje Kół z  PZW Nida Sobków, PZW Karaś Małogoszcz dwie drużyny, PZW LIN Jędrzejów, reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, PSP Jędrzejów, OSP Jędrzejów, sklep wędkarski U Zdzicha i Catfish Jędrzejów łącznie udział wzięło 36 zawodników.
       O godz. 6 pod wagonem stawili się zawodnicy, którzy zostali przywitani przez prezesa koła LIN Jędrzejów i sędziów. Podczas odprawy przypomniano zasady rywalizacji, przystąpiono do losowania sektorów i stanowisk wędkarskich, po czym wszyscy udali się na wylosowane miejsca.
       O godz. 8:00 sędzia dał I sygnał oznaczający nęcenie ciężkie a o 8:10 dał II sygnał oznaczający rozpoczęcie rywalizacji. Zawodników przywitał piękny i słoneczny dzień. Wraz z upływem czasu Słońce świeciło coraz mocniej dając się we znaki zawodnikom a momentami wiał mocny porywisty wiatr. Panujące zmienne warunki skutecznie utrudniały zawodnikom rywalizację i wpłynęły na intensywność żerowania ryb, które właściwie nie chciały współpracować.
       O godz. 12:05 sędzia dał III sygnał oznaczający 5 minut do końca a o gdzie 12:10 dał IV sygnał oznaczający koniec zawodów. Następnie  sędziowie przystąpili do ważenia ryb. Łowiono głównie niewielkie leszcze ale trafiały się karpie, karasie i płotki.  Zawodnicy spakowali sprzęt, po czym udali się na tradycyjny poczęstunek, kiełbaskę i kaszankę z ogniska. Sędziowie po zważeniu ryb przystąpili do podliczania wyników.

Pierwsze miejsca w sektorach zdobyli: 
 
sektor A – Cichoń Adrian
sektor B – Cichoń Jerzy
sektor C – Frankowski Piotr
sektor D – Krzywda Dawid

W klasyfikacji drużynowej: 


I miejsce zdobyła drużyna Catfish Jędrzejów w składzie Cichoń Adrian, Cichoń Jerzy, Wrześniewski Przemysław i Owczarek Piotr zdobywając nagrodę główną puchar przechodni KPP. 

II miejsce zdobyła drużyna PZW Nida Sobków w składzie Ślusarczyk Marian, Mucha Dariusz, Krzywda Dawid, Mistachowicz Grzegorz.

III miejsce zajęła drużyna PZW Karaś Małogoszcz I drużyna w składzie korpus Łukasz, Bieroński Paweł, Czupryński Roman, Stefańczyk Krystian.
 

Zwycięzcom zawodów, gratulujemy. 


Sponsorzy:  BanditCarp – Rafał Matuszewski, NSZZ Policjantów w Jędrzejowie
Sponsorom serdecznie dziękujemy.
 
Organizator KPP w Jędrzejowie.

Zaplecze techniczne i sędziów zapewnił gospodarz imprezy Koło „Lin” Jędrzejów.
 

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

XI edycja zawodów spławikowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł