XII Targi Sprzętu Wędkarskiego Na Ryby 2012

/ 8 komentarzy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk wędkarskich prezentowanych w dniach 1-4 marca w ramach Targi Sprzętu Wędkarskiego Na Ryby 2012, które towarzyszą 24. Targom Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Miłośnicy wędkarstwa będą mogli odwiedzić 240-metrowe stoisko firmy Abramis – producenta, importera i dystrybutora nowoczesnego sprzętu wędkarskiego oraz firmy Leka.


W gronie wystawców w ramach Targi Sprzętu Wędkarskiego Na Ryby 2012, znalazły się także takie firmy jak Fox Boats wyspecjalizowana w produkcji łodzi wyłącznie wędkarskich, wykonywanych na indywidualne zamówienia z wyposażeniem dostosowanym do potrzeb klienta, Gańcza-Yacht z dużym wyborem łodzi dla każdego wędkarza, motorowodniaka, czy żeglarza, Grube Ryby oferująca wędkarzom wyjazdy do Skandynawii, firma Harjus posiadająca w swojej ofercie woblery, błystki obrotowe, pudełka na przynęty, Parker Poland – producent wytrzymałych łodzi hybrydowych Parker Ribs a, Pro Fishing and Sport – importer łodzi aluminiowych szwedzkiej firmy Linder, Stream z akcesoriami wędkarskimi czy Swedenfishing.com oferujący wędkarskie wyprawy do Szwecji.

W tym roku znaczną część wystawców stanowią firmy oferujące pontony, łodzie przeznaczone specjalnie dla wędkarzy, echosondy i nawigację GPS. Nie zabraknie jednak wędek i akcesoriów wędkarskich, które eksponowane będą na wyjątkowo dużym stoisku firmy Abramis, gdzie zostaną pokazane nowe plecionki, nowe modele kołowrotków i wędek wykonane w najnowszej technologii. Poza tym będzie można dostać żyłki i przynęty do testowania.

Targi Sprzętu Wędkarskiego Na Ryby 2012 można odwiedzać w dniach:
1 marca (czwartek): 10.00-18.00
2 i 3 marca (piątek, sobota): 10.00-18.00
4 marca (niedziela): 10.00-17.00

Bilet normalny: 25 zł
Bilet ulgowy: 15 zł


/ Tekst sponsorowany przez Murator Expo /

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


3.9
Oceń
(14 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

XII Targi Sprzętu Wędkarskiego Na Ryby 2012 - opinie i komentarze

zbynio5ozbynio5o
0
Gdyby tak adres targów podano, to by tak ładnie było :) (2012-02-28 00:17)
Larog Larog
0
wie ktoś gdzie to będzie ?? wystarczyło miasto podać (2012-02-28 00:27)
Larog Larog
0
wie ktoś gdzie to będzie ?? wystarczyło miasto podać (2012-02-28 00:29)
darko1darko1
0
Warszawa, Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 (2012-02-28 09:06)
UmbertoUmberto
0
Witam Sprawdźcie dokładnie wystawców i powierzchnię. Byłem na tych targach w 2010 roku i krew jasna mnie zalała !!! To było kilka małych stoisk, sprzętu można było policzyć na palcach jednej ręki. Wszechobecne kartki na jachtach motorowych: "zakaz wstępu" "sprzedane-zakaz wstępu". W przypadku, kiedy chciałem wejść na wystawiany jacht odpowiedź w stylu: "teraz nie, rozmawiamy z klientem". Słoma z butów wystaje ! Żałuję eskapady z Ustki do Warszawy i zmarnowanego czasu (2012-02-28 12:22)
FarelFarel
0
Miałem jechać na te targi, ale dałem sobie spokój po przeczytaniu listy wystawców na stronie organizatora. Prawdziwych firm oferujących dobry sprzęt wędkarski na owej liście nie było. Moim zdaniem to wystawa dla żeglarzy i motorowodniaków. Polecam sprawdzić kto będzie się wystawiał przed wyruszeniem na tą imprezę. Pozdrawiam! (2012-02-28 20:08)
subdadsubdad
0
Także słyszałem, że Targi w Warszawie to ściema.... Głównie sprzęt pływający natomiast sprzętu wędkarskiego jak na lekarstwo, bez znaczących firm... Można tylko popatrzeć.... nic kupić... Wybierałem się w tamtym roku, ale po przeczytaniu opinii na ten temat ( nawet w WW była wzmianka) dałem sobie spokój. Wystarczy popatrzeć na listę wystawców i wszystko jasne. (2012-02-29 08:09)
łysy wążłysy wąż
0
Nie dajcie się naciągnąć !!! Po raz pierwszy od -nastu lat nie idę na targi. W zeszłym roku była tragedia - mam na myśli oczywiście część poświęconą wędkarstwu. Oprócz Mikado, pozostałe stoiska to malutkie "klitki" mniejszych firm. W tym roku, zobaczyć można Mikado ( brawa dla nich ) i ... niewiele więcej. Czy oferta łodzi hybrydowych, drogich aluminiowych Lindera jest skierowana do wędkarzy? Ilu wędkarzy chce oglądać sprzęt WĘDKARSKI, a ilu łódki?!? Policzcie koszty: bilet - 25zł dojazd - ? parking - ? ( nie liczcie na miejsce na chodniku, trzeba zabulić za postój na parkingu z błotem po łydki ) .... Polecam wyprawę na ryby, a nie na "targi sprzętu wędkarskiego", na których tylko stracicie nerwy, bo sprzętu za dużo nie zobaczycie. Targi wędkarskie UMARŁY 3 lata temu. (2012-03-02 17:55)

skomentuj ten artykuł