XIII Spinningowy memoriał im. Wojciecha Kwietnia

/ 4 komentarzy / 9 zdjęć


Dnia 12-07-2015  w Nowym Brzesku zebrała  się grupa wędkarzy, którzy już po raz trzynasty chcieli uczcić pamięć swojego kolegi Wojciecha Kwietnia.  Na zawody zgłosiło się 18 zawodników .Po siedmiogodzinnych  zmaganiach z upałem i przy wyjątkowo niskim poziomie wody w Wiśle, zwycięzcą okazał się Adam Kalemba z koła Skała. Tryumfator złowił bolenia i 3 klenie, dzięki czemu zdobył 2650 punktów. Drugi był Bogdan Kiper z koła Kleparz (1345 pkt.), a trzeci Robert Rzeszutko z koła Kolejarz. Na dalszych pozycjach uplasowali się: Andrzej Banaś  z Proszowic (czwarte miejsce), Sebastian Janiga z koła Kleparz (piąte miejsce) i Jędrzej Galus (szóste miejsce, koło Proszowice). Największą rybą zawodów był boleń  kolegi Adama Kalemby o długości 61,2 cm. Po  zawodach nagrody  zwycięzcom wręczali najbliżsi Wojciecha - żona Marzena z córką, mama Wojtka Teresa oraz wujek pan Włodzimierz  Łakomski  z firmy INBUD-WIST.

 


3.7
Oceń
(23 głosów)

 

XIII Spinningowy memoriał im. Wojciecha Kwietnia - opinie i komentarze

użytkownik116256użytkownik116256
-6
hans klos w mundurze esesmana i nazisty, taki to użytkownik wstydzący się swojego imienia i nazwiska cyt Żubero" Czytając niektóre Wasze komentarze robi mi się niedobrze. Szczególnie zirytował mnie Pan hans klos (zugspize), który wstydzi się swego nazwiska i wizerunku, dla mnie to zwykły Troll. Kliknijcie na mój profil, od lat prezentuje swój awatar, nazwisko i imię, ja nie wstydzę swego wizerunku." (2015-07-27 16:32)
Piotr 100574Piotr 100574
+7
:)również pozdrawiam i dziękuję za odwiedzenie mojego bloga,czyli nie męczy się człowiek na darmo,są jeszcze ludzie w naszym kraju potrafiący to docenić,meridiano dzięki przyjacielu za noty,pozdrów zonę :) (2015-07-27 17:10)
JędrulaJędrula
+7
Z tego co pamiętam Hans Kloss to uosobienie prawdziwego Polaka , bohater filmowy i szpieg wcielający się w rolę nazisty . Widzę , że w Polsce są jeszcze ludzie , którzy tego serialu nie oglądali . Kolego @meridianon , idziesz złą drogą . Rozumiem , że robisz kawał dobrej roboty ale zaczynasz pośrednio psuć i tak już nadszarpnięty wizerunek SSR . Rozumiem też , że chcesz dobrze , że chcesz być bliżej wędkarzy ale tymi kłótniami , personalnymi wycieczkami , tymi linkami o sukcesach robisz krecia robotę . Powtarzam , działaj nad woda i goń kłusowników ale daj sobie spokój ze wszystkimi portalami i forami bo tu poklasku nie znajdziesz . Jeżeli zaś robisz to pod publiczkę , to pomyliłeś służbę i czas się chyba mocno zastanowić nad dalszą działalnością . Pozdrawiam (2015-07-27 17:54)
rysiek38rysiek38
0
Zawody zawodami ale pomysł przedni bo dzięki temu pamięć o danej osobie nie gasnie a chyba własnie o to chodzi -groby z czasem zarosna bo moze nie będzie komu sie nimi zajac a dzieki takim akcjom człowiek nadal "żyje" (2015-08-23 17:50)

skomentuj ten artykuł