XVII Mistrzostwa Szkół powiatu goleniowskiego


Zarząd PZW Koła „Okoń” w Goleniowie organizuje XVII Mistrzostwa Szkół powiatu goleniowskiego w wędkarstwie spławikowym. Zawody odbędą się w sobotę 02.06.2018 roku na stawie u Pana Tadeusza Kwiatkowskiego w Łozienicy.

Zbiórka uczestników o godzinie 9 00 w miejscu zawodów.

Do rywalizacji zapraszamy głównie 3 osobowe drużyny reprezentujące szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Szkoły mogą wystawić więcej niż jedną drużynę po uzgodnieniu z organizatorem, ponieważ ilość miejsc ze względu na wielkość stawu jest ograniczona.   Nie wykluczamy udziału dzieci      i młodzieży szkolnej zgłoszonych indywidualnie .

Dla zwycięskich drużyn ufundowano pamiątkowe puchary przez Starostę Goleniowskiego, Burmistrza Gminy i Miasta Goleniów oraz Prezesa Koła PZW „Okoń” w Goleniowie. Dla wszystkich uczestników zawodów przewidziano atrakcyjne upominki.

Organizator zapewnia również opiekę nad wędkującymi przez członków Koła, ciepły posiłek, napoje i słodycze.

Zapisy przyjmowane będą w szkołach oraz u kol. Daniela Pabicha nr tel. 691052076 w terminie do dnia 30.05.2018 r.
Szkoły powinny przekazać ostateczną listę zgłoszonych reprezentantów   kol. Danielowi Pabichowi w podanym powyżej terminie.

Szczegóły dotyczące udziału w zawodach i ich przebiegu można uzyskać również   pod tel. 604 080 308.  

Serdecznie zapraszamy


Uwaga   

W związku z licznymi pomyłkami przypomina się, że sklep Centrum Wędkarskie Okoń w Goleniowie poza użytą nazwą Okoń nie ma nic wspólnego z Kołem PZW Nr 14 "Okoń". Kupując w tym sklepie znaczki zapisujesz się do innego koła, a nie do Okonia. Nasze Koło "Okoń" mieści się na ul. Pocztowej 15/18 ( budynek przedszkola).


 


0
Oceń
(0 głosów)

 

XVII Mistrzostwa Szkół powiatu goleniowskiego - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł