XXII Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich - 1.05.2016 Strawczyn

Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich.
Wyjątkowo młoda reprezentacja Naszego Koła zdobyła 5 miejsc na podium OOM w SW, która odbyła się 1 maja 2016 r. w Strawczynie. Miejsca te zdobyli przy tym we wszystkich trzech kategoriach wiekowych i we wszystkich trzech rozgrywanych konkurencjach.
Najmłodsza 12- letnia Natali Kolarz zwyciężyła w rzutach piłeczką tenisową do celu (test precyzji nęcenia) wynikiem 162 pkt na 200 możliwych. W 3 - boju spinningowym zajęła II  m.
Również 12-letnia Alicja Kucięba, mimo tego, że startowała w kategorii 14-latków zajęła doskonałe II miejsce w zawodach spławikowych. Do tego dołożył "brąz" w piłeczkach (150 pkt).
Najstarszy w drużynie, ale dopiero 13 - letni Michał Owsiński był III w 3 - boju spinningowym. Drużynowo nasza reprezentacja zajęła w zawodach spławikowych V miejsce na 12 kół okręgu kieleckiego PZW. Opiekunami naszych zawodników oraz sędziami zawodów byli: Renata Kuza, Andrzej Kucięba i Jacek Kuza.