Spinningowy Puchar Aktorów- Lubniewice 27-29.10.13

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


[p]Na co dzień grają w teatrach, przebywają na planie zdjęciowym do kolejnego filmu lub serialu, a w najbliższy weekend przyjadą do Lubniewic, aby powędkować. Na jeziorze Lubiąż w dniach 27-29 października odbędzie się Spinningowy Puchar Aktorów Lubniewice Woiński Spa. Udział w Imprezie zapowiedzieli artyści teatru, ekranu, kabaretu oraz mistrzowie wędkarscy. Gościem specjalnym imprezy będzie Krzysztof Daukszewicz. Patronem honorowym imprezy jest Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła, głównym sponsorem - Hotel Woiński Spa, Głównym Partnerem - Totalizator Sportowy oddział w Zielonej Górze, Głównym Sponsorem nagród - MISTRALL. Patronat medialny nad imprezą sprawują Wędkarstwo Moje Hobby, Wędkarski Świat, Taaaka Ryba, portal Wedkuje.pl., Radio Zachód, Radio Plus Gorzów oraz Gazeta Lubuska. Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie w formule "złów i wypuść" w trzech kategoriach: Aktorów, Gości Honorowych oraz Mistrzów. Przyznane zostaną również nagrody za największego okonia, szczupaka i sandacza. Opiekę wędkarską nad Imprezą sprawuje Garbus-Fishing.

Rywalizacja odbędzie się 28 października. Rozpoczęcie zawodów zaplanowane zostało na godz. 8.00.


Zawody aktorów to efekt prawie 3-letnich rozmów, szukania kontaktów i wielu spotkań. Wsparciem w tych działaniach otoczył mnie Paweł Kołodziejczyk. I już 28 października zobaczymy efekt tej wspólnej pracy. Zawody od 17 lat organizuje aktor Robert Czebotar. Lubniewice są pierwszą gminą w tej części kraju, gdzie znane osoby z ekranu będą wędkować. Cieszy mnie to bardzo, że nasze Wędkarskie Eldorado zostało docenione i wybrane na miejsce zawodów. To są kolejne zapewnienia, że Lubniewice są idealne do wędkowania – mówi Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła

W zawodach udział wezmą osoby ze świata rozrywki i filmu m.in.,Krzysztof Daukszewicz, Violetta Ozimkowski Daukszewicz, Krzysztof Banaszyk, Przemysław Sadowski, Tomasz Kozłowicz, Olin Gutowski, Tomasz Mandes, Andrzej Niemirski, Wojciech Paszkowski, Robert Wabich i znakomity rzeźbiarz Andrzej Renes (autor m.in., pomnika Wyszyńskiego oraz Telewizyjnego Wiktora), reżyserzy Krzysztof Lang i Jarosław Żamojda, koncert-mistrzowie Tomasz Bińkowski i Mariusz Głębocki (Teatr Wielki Opera Narodowa) . Ze świata wędkarskiego: Andrzej Leśnik (trener spinningowej kadry narodowej), Rajmund Litwiński (wicemistrz świata, mistrz Polski w spinningu), Edmund Gutkiewicz (wicemistrz świata w spławiku), Natalia Pecyna (mistrzyni świata w wędkarstwie rzutowym). To tylko część znanych osób, które kochają wędkarstwo, ale z pewnością pokochają i Lubniewice.

[/p]

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


5
Oceń
(14 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

Spinningowy Puchar Aktorów- Lubniewice 27-29.10.13 - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
I chwalić takie inicjatywy. Bo można i pooglądać zawody i poznać sławnych ludzi... Pozazdrościć... (2013-10-24 18:29)
gwarek55gwarek55
0
Jeśli tylko zdrowie mi dopiszę -jadę,to tylko 20km od mnie:) (2013-10-24 22:09)

skomentuj ten artykuł