Zakończenie sezonu 21.10.2018 zb. Kolasa

/ 11 zdjęć


W przedostatnią niedzielę października wędkarz Naszego Koła po raz ostatni w tym sezonie spotkali się na zawodach wędkarskich „Zakończenie sezonu”. Zebranych powitał Prezes Koła kol. Józef Mikołajczyk, życząc udanych połowów zaprosił do losowania stanowisk.

Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 9.20 sygnałem sędziego - kolegi   Jana Gonery. Pierwsze kule zanętowe poleciały do wody.   O 9.30 drugi sygnał – wolno łowić. Ryby brały z różna intensywnością w poszczególnych miejscach zbiornika. Przeważały drobne płotki, leszczyki oraz karasie. Każdy czekał na branie karpi, które tym razem nie chciały współpracować.

 

Po czterech godzinach zmaganiach nastąpił czas ważenie złowionych ryb i prezentacji wyników, której dokonał sędzia główny - Zygmunt Miłek. Najlepszy wynik osiągnął : Sławomir Zasina - 1880g. Na miejscu drugim z wynikiem uplasował się kol. Józef Wira 1480g a miejsce trzecie wywalczył kol. Mateusz Gwizdała z wynikiem 1060g.

 

Kolejne miejsca zajęli :

4. Krzysztof Gwizdała - 920 g

5. Martyna Barczewska - 580 g

6. Józef Mikołajczyk - 400 g

7. Pietrzak Tomasz – 260 g

8. Sławomir Nowacki - 160 g

9. Henryk Skorupa - 20 g

10ex. Jarosławski Marek, Kaźmierczak Mirosław, Zawadzki Stanisław

Spotkanie zakończono wspólnym posiłkiem, przygotowanym w trakcie zawodów przez koleżankę Ulę w postaci - żurku z kiełbasą oraz kiełbaski i kaszanki z grilla. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody w postaci zanęt wędkarskich.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zakończenie sezonu 21.10.2018 zb. Kolasa - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł