Zakończenie Sezonu w Zawodach Spinningowych - 2019 r

/ 2 zdjęć


W dniu 14 września 2019 r odbyły się zawody spinningowe Koła Garnizonowego na łowisku Brzegi III. Wstawiło się dziewięciu zawodników, w tym jedna kobieta. Została zaproszona gościnnie przez Szefa Sekcji. Taka sytuacja w Kole wystąpiła po raz pierwszy.

Uczestnicy przybyli na zbiórkę o godzinie 6:30. Po odprawie zawodnicy udali się na łowisko. Niektórzy byli zaskoczeni faktem, że w zawodach bierze udział kobieta. Małgosia bardzo dobrze sobie radziła, złowiła 3 ryby, ale niestety żadna z nich nie była wymiarowa. Nie odstawała w rywalizacji od najlepszych spinningistów sekcji, ponieważ spora część z nich nie złowiła żadnej ryby w tym dniu.

Zawody trwały cztery godziny, przebiegały w bardzo miłej atmosferze i przy pięknej,  słonecznej pogodzie. Po zakończeniu czasu sklasyfikowano trzech zawodników z wymiarowymi rybami. Najlepszy w tym dniu okazał się Janusz Zakrzewski. Drugie miejsce zajął Paweł Hossaja, a trzecie – Darek Chodacki.

Szef Sekcji wraz z V-ce Prezesem koła wręczyli najlepszym zawodnikom pamiątkowe medale oraz puchary za wariackie osiągnięcia. Następnie zjedzono smaczny obiad dwudaniowy w przyjaznej atmosferze. Pod koniec imprezy organizator podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie i wzięcie udziału w zawodach.
Autor tekstu: Paweł Hossaja

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Zakończenie Sezonu w Zawodach Spinningowych - 2019 r - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł