Zakończenie sezonu 2013 - zalew Radzyny

/ 4 komentarzy

28 Września nad zalewem Radzyny zostały rozegrane ostatnie zawody sezonu 2013.Tradycyjnie były to zawody spiningowe a zawodnicy mogli korzystać z obu zbiorników małego i dużego.Niestety trochę pokrzyżowało nam plany inne koło które w dosyć licznej grupie rozgrywało w tym samym czasie również zawody spiningowe tak że pole manewru mieliśmy ograniczone.Nie zważając jednak na te nieprzychylności rozeszliśmy się po zalewie.Pogoda była bardzo przyjemna zwłaszcza kiedy zza chmur wyłaniało się słońce.Tylko delikatnie powiewający chłodny wiaterek dawał znać że to już jesień.Jeżeli chodzi o brania to nie było już tak kolorowo i raczej każdy liczył na nie co więcej.Ostatnie zawody miały też rozstrzygnąć kto ostatecznie zwycięży w klasyfikacji grand prix.Najbliżej triumfu był oczywiście liderujący w tabeli kolega Andrzej Osmolak ale tuż za nim znajdował się kolega Władysław Friedrich oraz Piotr Caputa.Zadaniem Andrzeja w tych ostatnich zawodach było utrzymanie się w miarę blisko dwójki pościgowej i tak też zrobił.Uplasował się tuż za Piotrkiem na trzeciej pozycji i to on został zwycięzcą Grand Prix 2013.Koledze Władkowi niestety te zawody nie wyszły i ostatecznie został zepchnięty na trzecią pozycję w generalce Przez Piotrka.Zawody spiningowe wygrał Darek Foint z wynikiem 550pkt.Gratulacje dla Andrzeja za utrzymanie równej i co najważniejsze wysokiej formy przez cały sezon.
Po za tym chciałem podziękować wszystkim kolegom którzy w miarę możliwości uczestniczyli w zawodach w tym sezonie.Mamy nadzieje że ten pierwszy rok nowego zarządu nie wypadł w waszych oczach jakoś tragicznie.Dołożymy wszelki starań by z roku na rok było co raz lepiej.

0
Gatulacje panie Andrzeju. "Wickowi" podziekowania za prowadzenie i opisywanie tych naszych "osiagniec" na zawodach! (2013-10-01 21:56)
Osmol111Osmol111
0
Dziękuje koledzy,na pewno jeżeli ktoś jest zainteresowany podpowiem w czym sekrety utrzymania się w czołówce, choć powiem szczerze , że nie było łatwo bo poziom wszystkich w kole podniósł się bardzo. Pozdrawiam. (2013-10-02 17:05)
mietas1966mietas1966
0
Tak trzymaj Endriu gratulacje pozdrawiam..... (2013-10-03 13:57)
steryd203steryd203
0
gratulacje dla wszystkich a w szczególności dla 1-go miejsca :) ja jestem zadowolony z mojej pozycji w GP, byla by lepsza ale niestety niebylo mnie w Poznaniu podczas 2 ostatnich zawodów :(
(2013-10-04 20:28)