Zakończenie sezonu sportowego 2015 w kole Kleń

/ 2 komentarzy / 29 zdjęć


W dniu 18.10. na łowisku Zofiówka odbyły się ostatnie zawody Koła Kleń w 2015r.Zapowiadana pogoda nie nastrajała optymistycznie co zapewne miało wpływ  na zaskakująco niską frekwencję.Na zbiórce stanęło tylko 7 seniorów i 5 kadetów.Sytuacja zmieniała się na tyle szybko że jeszcze po sygnale wolno łowić  troszkę pokrapiało to na koniec było ciepło i słonecznie , aż  chciało się łowić dalej.

Do dalszego pobytu nad wodą zachęcały też brania .Ryby zwłaszcza pod koniec chętnie pobierały przynętę ,do siatek trafiały leszcze ,karpiki i karasie.Niestety , największe sztuki radziły sobie z cienkimi zestawami.


Najlepszy w tym dniu, Paweł Krawczyk złowił 6630 g .


Drugie miejsce przypadło dla mnie wynik 4965 pkt.


Trzecie miejsce wywalczył (zawsze w formie) Marcin Smulik wynikiem 2985 pkt.


Miejsce pierwsze wśród kadetów zajął Maciej Rozniecki ,drugie Denis Sęczkowski i trzecie Grys Mateusz


Oprócz ciekawych nagród było jeszcze coś na ząb.


Całe zawody sprawnie poprowadził Mariusz Grys ,dziękuje również "trenerom" z Lutomierska za pomoc przy organizacji tych zawodów.

Pełne wyniki tutaj.

Młodzież - kadetów zapraszam w imieniu prezesa Koła Lutomiersk na ostatnie zawody z cyklu Młodzieżowe Grand Prix Kół Kleń i Lutomiersk 25 pazdziernika ,staw w Lutomiersku .

Pozdrawiam

Marek 


 


5
Oceń
(9 głosów)

 

Zakończenie sezonu sportowego 2015 w kole Kleń - opinie i komentarze

troctroc
+2
Gratulacje dla organizatorów, zawodników ale jeszcze większe dla kadetów- mało jest kół PZW w których można zgromadzić na zawodach kadetów oraz juniorów w wystarczającej ilości do objęcia klasyfikacją zawodników w tej kategorii wiekowej. Pozdrawiam. (2015-10-25 06:48)
zwir73zwir73
0
Szału nie było ,ale jest nadzieja ... (2015-10-26 14:49)

skomentuj ten artykuł