Zaloguj się do konta

Zakończenie tegorocznych zawodów spinningowych Koła

W niedzielę 10 listopada br.  na jeziorze Rozgwiazda w Świętej odbyły się ostatnie w tym roku zawody spinningowe Koła  "Okoń" w Goleniowie. Do rywalizacji zgłosiło się podobnie jak w poprzednich zawodach 12 zawodników. Zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami istniała możliwość spinningowania zarówno z brzegu jak i sprzętu pływającego. Wszyscy uczestnicy zawodów korzystali jednak wyłącznie ze sprzętu pływającego. Pogoda była dobra choć jak się okazało nie miało to większego wpływu na uzyskane wyniki. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że ryb złowiono więcej niż podczas październikowych   zawodów.
Tym razem zwycięzcą zawodów został Piotr Konieczny, który złowił szczupaka 57 cm o wadze 1,6 kg . Drugie miejsce zajął Tomasz Miłek łowiąc szczupaka 51 cm o wadze 1,2 kg, a trzecie miejsce przypadło Adamowi Salickiemu za szczupaka nieco ponad 50 cm o wadze 1,0 kg. Warto zauważyć, że wiele ryb złowionych tego dnia nie miało odpowiedniego wymiaru i wróciło do wody.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.
Nad miejscem i terminem przyszłorocznych zawodów spinningiści zastanawiali się podczas konsumpcji  ciepłego posiłku przygotowanego przez organizatora zawodów.

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za wspaniałą rywalizację.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej