Załóż własną grupę na wedkuje.pl


Porady, Firmy, Społeczne, Miejscówki, Hobby i Sport – w takich kategoriach możecie od kilkunastu tygodni tworzyć własne grupy na wedkuje.pl. To doskonała okazja dla każdego, kto nie chce zdawać się na gust innych, ale samodzielnie tworzyć rozmowy i dyskutować w wąskim, zaakceptowanym przez siebie, gronie. Nie czekaj i stwórz własne mini forum!


Grupy na wedkuje.pl, to alternatywa dla osób, które od rozmów na forum ogólnym wolą bardziej kameralne dyskusje. Każdy z Was ma możliwość stworzenia własnej grupy w dowolnym temacie i stuprocentowego nią zarządzania. Oznacza to, że administrator grupy sam decyduje o tym, kto dołączy, a kto nie do jego mini forum. Akceptuje on bowiem każde zgłoszenie. To znacznie podwyższa jakość dyskusji i sprawia, że nie pojawiają się w nich, ani niechciane rozmowy, ani niechciani rozmówcy.

Warto w tym miejscu dodać, iż grupy mogą być zarówno otwarte – każdy może do nich dołączyć, a rozmowy widoczne są na forum ogólnym, jak i zamknięte – aby móc dyskutować należy wcześniej zyskać akceptację administratora grupy. Rozmowy w tego rodzaju grupach widoczne są wyłącznie dla ich członków.

Nie czekaj i rozmawiasz z kim chcesz i o czym chcesz!Własną grupę możesz założyć tutaj:
Grupy

 


3.7
Oceń
(14 głosów)

 

Załóż własną grupę na wedkuje.pl - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł