Zamienili wędki na łopaty

/ 3 komentarzy / 9 zdjęć


Z dużym zapałem przystąpili do pracy w sobotni poranek członkowie naszego Koła przy porządkowaniu terenu pod przyszły parking nad jeziorem Jaracz ( Proboszczowskie) w Śmiłowie. Do pracy przystąpiło 13 wędkarzy a roboty było, co niemiara. Najpierw trzeba było wyrównać teren, który miał kształt jak po nalocie bombowym. Następnie trzeba było rozplantować dwie potężne hałdy materiału wyrównawczego, który dostarczyła ogromnymi wywrotkami firma senatora Stokłosy, za co Mu serdecznie dziękujemy.  Opiekę nad jeziorem Jaracz od tego roku powierzył nam Zarząd ON PZW w Pile. Pozostało jeszcze przygotowanie stanowisk do rozgrywania zawodów spławikowych, sprzątanie całego terenu i odgrodzenie parkingu od pola, na którym z braku miejsca wędkarze parkowali samochody, niszcząc rolnikowi uprawy. Zarząd Koła „Złota Rybka” dziękuje wszystkim uczestnikom czynu społecznego, który dla siebie i dla potomnych wykonali młodzi i starsi członkowie naszego Koła. Po ciężkiej pracy, na zakończenie posilili się obiadem.
 

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Zamienili wędki na łopaty - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
+2
Do pracy jak zwykle mało wędkarzy. Narzekających potem będzie zapewne wielu.Pozdrawiam biorących udział w czynie. (2016-08-09 15:14)
halski021halski021
+2
Do roboty , tylko garstka , a do korzystania z parkingu pewnie będzie wielu . Brawa dla kolegów , którym się chciało popracować nad swoją wodą !! (2016-08-10 09:22)
troctroc
+4
Można? Można, jak widać potrzeba tylko trochę "chciejstwa" i paru chętnych nie bojących się łopaty a efekty przychodzą same, tym bardziej, że pracowali dla siebie. Pozdrawiam i ***** pozostawiam. (2016-08-27 18:12)

skomentuj ten artykuł