Zaloguj się do konta

Zamów WĘDKUJ na wedkuje.pl

Wędkarska kolekcja "Wędkuj" od samego początku pojawienia się na rynku wędkarskich mediów, cieszy się ogromną popularnością. Co dwa tygodnie na rynek trafia kolejny zeszyt opisujący metody połowu, sprzęt oraz łowiska na których można złowić dany gatunek ryby. Od samego początku dochodzą do nas również informacje od Was, że w kioskach i innych punktach sprzedaży prasy, nakład natychmiast się wyczerpuje i są duże problemy z nabyciem kolejnych wydań. 

Już teraz możesz kupić każdy numer kolekcji "Wędkuj". Portal wedkuje udostępnił moduł zamówień zeszytów kolekcji. Aby zmniejszyć koszty wysyłki zachęcamy do grupowego składania zamówień. Przy większych zamówieniach zamawiający otrzymuje atrakcyjne gratisy! Interesują cię tylko wybrane numery kolekcji? Nic prostszego, wejdź na stronę kolekcja.wedkuje.pl wybierz, które numery chcesz zamówić, wypełnij formularz i czekaj na przesyłkę. Płatność tylko za pobraniem.

Koszt zakupu 1 numeru kolekcji to 21.99 zł. Koszt wysyłki to jednorazowa opłata 10.50 zł. 

Zachęcamy do grupowego zamawiania kolekcji:

  1. Przy jednorazowym zakupie ponad 5 numerów zamawiający otrzymuje 
    do wyboru - żyłkę spinningową lub żyłkę do metody spławikowej / gruntowej o wartości 15 zł!
  2. Przy jednorazowym zakupie ponad 10 numerów zamawiający otrzymuje
    do wyboru  - wobler Salmo albo zestaw gum lub żyłkę do metody spławikowej / gruntowej + haczyki o wartości 35 zł!
  3. Przy jednorazowym zakupie ponad 15 numerów zamawiający otrzymuje do wyboru - wobler Salmo albo zestaw gum + żyłka spinningowa lub dwie żyłki do metody spławikowej / gruntowej + haczyki o wartości 50 zł!
  4. Przy jednorazowym zakupie ponad 20 numerów zamawiający do wyboru - kołowrotek spinningowy lub do metody spławikowej / gruntowej o wartości 80 zł!

Tom I Szczupak

Nie wiesz jak dobrać się do największych zębatych bestii? Tom o szczupaku jest lekturą przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Właśnie z niego dowiesz się wszystkiego o najnowocześniejszych technikach łowienia szczupaków. Do tego propozycje zestawów w różnych przedziałach cenowych, oraz opisy najatrakcyjniejszych łowisk w Polsce i na świecie. + Konsultacje z Rajmundem Litwińskim Wicemistrzem Świata. Wisienką na torcie jest genialny film z niesamowitymi ujęciami! 

Złóż zamówienie ----> kliknij 

Tom II Karp

Łowienie karpi jest z roku na rok popularniejsze i coraz szybciej się rozwija. Nie ma co stać z tyłu! W zeszycie instrukcje jak podejść najczujniejsze kilkudziesięcio kilogramowe kolosy - wszystko o metodach, sprzęcie i łowiskach.  Konsultantem merytorycznym tomu jest Paweł Szewc, jeden z najwybitniejszych polskich karpiarzy. Przeczytać to jedno, jednak zobaczyć na własne oczy jak zachowują się ogromne karpie w łowisku, jest bezcennym doświadczeniem. Jest to już możliwe! Do zeszytu dołączony jest genialny film, w którym to wszystko obejrzycie. 

Złóż zamówienie ----> kliknij 

Tom III Pstrąg

Początki przygody z wędkarstwem muchowym nie należą do najprostszych. W tomie poświęconym pstrągowi konsultowanym z mistrzem metody muchowej Adamem Sikorą, znajdziecie oprócz konkretnych wskazówek jak złowić pstrąga, porady jak zacząć przygodę z najbardziej finezyjną i wyrafinowaną metodą wędkarstwa. Wszystko o sprzęcie, metodach i atrakcyjnych łowiskach, a do tego wspaniały film, który ułatwi rozpoczęcie przygody z wędkarstwem muchowym!

Złóż zamówienie ----> kliknij 

Tom IV Lin

Jak złowić zielono złotego króla zatok i rzecznych zastoisk. Przechytrzenie tej pięknej ryby nie należy do najprostszych zadań. Jak podejść lina, jakich używać zanęt i przynęt, dowiecie się z tomu czwartego. Dodatkowo znajdziecie tu praktyczne porady na temat sprzętu, oraz wskazówki jak odnaleźć liny w różnego typu łowiskach. Oprócz ciekawych zdjęć i tekstów w Wasze ręce trafi unikalny film, dzięki któremu łatwiej będzie zmierzyć się z linem życia. 

Złóż zamówienie ----> kliknij 

Tom V Płoć

Płoć można łowić różnymi metodami. Najbardziej popularną wśród amatorów, oraz wędkarzy startujących w zawodach, jest oczywiście metoda spławikowa. Właśnie dla tego, praktycznych porad i wskazówek dotyczących łowienia płoci na spławik, udziela światowej sławy wędkarz  Bob Nudd. Bob Nudd jest również gwiazdą dołączonego do tomu o płoci filmu, będącego unikalnym poradnikiem, który ułatwi łowienie płoci amatorom jak i zaawansowanym wędkarzom. 

Złóż zamówienie ----> kliknij 

Tom VI Troć

Skuteczne i systematyczne łowienie troci wiąże się z latami doświadczeń, ogromną wiedzą i znajomością łowisk. Wiedzą o tym wszyscy wędkarze, którzy rok w rok próbują swoich sił w starciu z tymi szlachetnymi rybami. Na temat sprzętu, przynęt oraz najskuteczniejszych metod, wypowiedzą się wybitni specjaliści. Do tego wszystkiego opisy najlepszych łowisk, oraz film, z którego dowiecie się jak skutecznie łowić te silne i piękne ryby.

Złóż zamówienie ----> kliknij 

Zapraszamy do obejrzenia skrótów przykładowych filmów z kolekcji WĘDKUJ. Oczywiście filmy dołączone do kolekcji są w wersji polskiej.Czytaj więcej

Stay fresh

Masz dom z ogrodem, albo działkę? Zatem możesz kupić sobie basen. Tak,…

Atrakcje w BASS'ie

Kochani już 23 maja 2013 o godzinie 17 zapraszamy Was na spotkanie z Karol…