Zanęty i atraktory Marcel Van Eynde

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć


Napisze co nieco o zanęcie i atraktorze, które dostałem od Redakcji. Niestety z ich testami nad wodą muszę poczekać, aż do
kolejnej niedzieli. Na poniedziałek mam zaplanowany wyjazd na łowisko Big-Game (które wcześniej rezerwowałem), na środę, czwartek i piątek wyjeżdżam do kuzyna na rzekę Tabor, sobotę zrobię sobie wolną, a w niedzielę przetestuję prezent. Jeszcze nie wiem gdzie, ale raczej na Wisłoku.

Na początku pragnę podziękować Redakcji za ten prezent, bo wiadomo... wszystko cieszy. Na początek zajmę się zanętą.
Zanęta Marcella Van Den Eynde jest przeznaczona na ukleje i płoć oraz inne drobne ryby. W opakowaniu mam do dyspozycji kilogram zanęty, która składa się z bardzo drobnych składników. Jak sama nazwa mówi, zanęta raczej nie jest z "niskiej półki". Z tyłu opakowania widnieje krótki opis w 9 językach. Producent napisał, że delikatna granulacja pozwala na stworzenie wabiącej chmury zanętowej. Pisze również, że zanęta jest uboga w substancje odżywcze i nie powinna przekarmić ryb. Producent nie zaleca dodawania do niej przynęty, którą zakładamy na haczyk.

Kolejnym przedmiotem do opisania i przetestowania jest atraktor z tej samej firmy co wyżej opisywana zanęta, przeznaczony na ryby karpiowate. Według mojego tłumaczenia i.... węchu (o ile mnie nie myli) jego zapach, to coś związane z jabłkiem. Jego kolor to zielony. W opakowaniu atraktora jest 250 gram - czyli może na 2 - 3 wypady wystarczy. Będę go używał przy teście wyżej opisywanej zanęty, jak i dodawał do zanęty karpiowej lub nawet do "domowej" zanęty. Słowa producenta nie są po Polsku, więc trudno mi je przytoczyć.

Tak jak na początku napisałem - w następną niedzielę (chyba, że uda mi się szybciej) przetestuję te upominki od Redakcji wedkuje.pl . Jeszcze raz za nie dziękuję i pozdrawiam wszystkich!

 


5
Oceń
(18 głosów)

 

Zanęty i atraktory Marcel Van Eynde - opinie i komentarze

zbynio5ozbynio5o
0
No iładnie to opisałeś :) ***** (2013-07-26 00:25)

skomentuj ten artykuł