Zanęty Stil – nowości w ofercie na 2009

/ 7 zdjęć


Przedstawiamy Państwu ofertę doskonałych zanęt Stil na 2009 rok. Skorzystajcie z naszych propozycji i cieszcie się wspaniałymi okazami podczas wędkarskich łowów! Bogata gama mieszanek smakowych, dostosowanych do preferencji różnych gatunków ryb. Dzięki uniwersalnym składnikom i możliwości dowolnej kompozycji, doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku łowienia karpi, linów czy karasi, ale również pozostałych ryb.
-----
Tekst sponsorowany przez firmę Stil


Sukces zanęt Stil tkwi w uniwersalnej, a zarazem niezwykle skutecznych mieszankach smakowych, będących efektem długich obserwacji preferencji konkretnych gatunków. W ich wyniku powstało kilka propozycji, które znacznie uskutecznią Państwa łowy.
Nowości, których nie może zabraknąć podczas Państwa wypraw to:

Zanęta HPB Karp - Scopex 1 kg
Zanęty HPB (High Protein Bait) to znakomite mieszanki, dostosowane do smakowych preferencji ryb, tak jak je wędkarze ukształtowali w konkretnym łowisku. Są, na przykład, takie wody,
w których wiele karpi zostało zwabionych zanętą o smaku truskawkowym, powszechnie
tam używaną. Pokłute, zdołały się jednak uwolnić lub zostały przez etycznego wędkarza wypuszczone z powrotem do wody. Teraz już tego smaku się wystrzegają. W tych warunkach nadzwyczajne wyniki może dać smak kontrastujący, np. scopex, mimo, że w naszych warunkach zupełnie nienaturalny.


Zanęta Specjalistyczna Lin-Karaś 2,5 kg
Mieszanka ukierunkowana na poszczególne gatunki ryb - Lina i Karasia. Stosowanie jej
nie wyklucza wabienia innych ryb, o podobnych upodobaniach smakowych. Odpowiednio
do warunków łowiska możną ją wzbogacać w takie składniki, jak Konopie prażone, Słonecznik prażony, Mączka orzechowa, Piernik, Coprah Melasse, Klej, atraktory, aktywatory,
melasy smakowe.


Zanęta HPB Duży Karp Ekstragruba 1 kg i 1,8 kg
Zanęta o granulacji ekstragrubej (żółta), przeznaczona specjalnie na duże ryby karpiowate (karpie, leszcze, liny). Skład tej mieszanki zapewnia, że nie ulega ona szybkiemu rozkładowi, nie zakwasza zatem łowiska i może pozostawać skuteczna przez co najmniej klika dni. Raz zadana, przez cały ten czas zachowuje efekt wabiący. Nie jest przy tym wyjadana przez drobnicę. Można ją dodatkowo uzupełniać składnikami przynętowymi, jak ziarno kukurydzy, pszenica, groch, łubin, makaron, granulat z serii Professionell lub kulki proteinowe.


Komponenty zanętowe 400 g
Składniki zanętowe wykorzystuje się przede wszystkim jako dodatek do zanęt, nie stanowiących kompletnych kompozycji.

Brown Sugar
Dodatek do zanęt leszczowych, wybitnie w nich wskazany. Bardzo słodki, o specyficznym aromacie korzennym.

Biszkopt (waniliowy, miodowy, czekoladowy, piernikowy)
Mocno rozdrobnione delikatne pieczywo cukiernicze, wzbogacone odpowiednimi aromatami :
• wanilią (działającą na wszystkie karpiowate),
• miodem (głównie na karpie, liny, karasie),
• czekoladą (karpie, płocie, leszcze),
• piernikiem (leszcze).

Chleb belgijski MIX
Specjalny rodzaj pieczywa do zanęt o trzech kolorach (czerwony, pomarańczowy i żółty), wzbogacony smakowo i zapachowo. Do najwyższej jakości mieszanek.


Aktywatory smakowo-zapachowe 125 ml
Mieszanki esencji zapachowej z dodatkiem smakowym i zestawem aminokwasów. Zalecane zwłaszcza do zanęt.
• Marcepan - szczególnie lubiany przez liny, karasie i leszcze,
• Ochotka - szczególnie lubiany przez płocie i leszcze.


Pływający pokarm dla ryb w oczkach wodnych 0,8 l i 2,5 l
Atestowany produkt francuski. Energetyczny, a przy tym w pełni zaspokaja odżywcze zapotrzebowanie ryb: m.in. zawiera niezbędne dodatki witaminowe i mikroelementy. Bardzo wydajny - jedna garstka zastępuje duże ilości prostych preparatów jednoskładnikowych.
Przy jego użyciu woda zachowuje krystaliczna czystość. Dodatek pigmentu daje doskonałe wybarwienie. Pobieranie pokarmu przez ryby może być w pełni kontrolowane. Ma postać peletów średnicy 3 mm.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w ofercie swój ulubiony produkt, z którym nie będziecie się rozstawać podczas każdej kolejnej wędkarskiej wyprawy.

Po szczegóły naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową: www.stil.pl-----
Tekst sponsorowany przez firmę Stil

 


3.7
Oceń
(62 głosów)